Znamy program Konferencji Muzycznej Audioriver

Wydarzenie

Organizatorzy czwartej edycji Konferencji Muzycznej Audioriver, która odbędzie się 12 kwietnia w Krakowie, ogłaszają pełny program wydarzenia. Wśród zaproszonych panelistów znaleźli się Jamal, Jem the Misfit, dyrektor artystyczny festiwalu Sacrum Profanum oraz zespół Kamp!.

Głównym tematem wydarzenia, które odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, będzie dyskusja o nazwie „Czy techno to sztuka?”. Na te i inne pytania odpowiedzi będą szukać Tomek Szpaderski z Kamp!, Bartek „Głowa” Głowacki i Radek „EMZK” Ciurko z zespołu Jamal, Artur Rawicz z cgm.pl, dyrektor artystyczny festiwali Sacrum Profanum, Misteria Paschalia i Actus Humanus – Filip Berkowicz oraz dziennikarz muzyczny i specjalista ds. programowych Krakowskiego Biura Festiwalowego – Krzysztof Pietraszewski.
Druga debata nosić będzie tytuł „Czy VJ to artysta drugiej kategorii?”. Wezmą w niej udział czołowi polscy reprezentanci tego zawodu oraz Nowozelandka, mieszkająca obecnie w Berlinie – Jem the Misfit, która tworzyła wizualizacje do występów takich gwiazd muzyki elektronicznej, jak Sven Väth, Loco Dice, Luciano, Ricardo Villalobos, Dixon i Flying Lotus.
Kamp!
Kolejnym elementem programu Konferencji będzie wykład „Droga do biznesu”, który poprowadzi Przemysław Kubajewski z Akademii Menedżerów Muzycznych. Udzieli on wskazówek, w jaki sposób artysta powinien docierać do osób, które zawodowo zajmują się przemysłem muzycznym.
Ostatni punkt programu wyjątkowo przeniesie się z auli Uniwersytetu do klubu Prozak 2.0, gdzie jeszcze przed startem After Party odbędzie się warsztat o nazwie „Co sądzisz o mojej produkcji?”. Będzie to wyjątkowe i zamknięte spotkanie przeznaczone dla producentów i artystów, którzy chcieliby poznać opinie profesjonalistów na temat ich twórczości.
O 22:00 w Prozak 2.0 ruszy zaś After Party, którego gwiazdami będzie Ali z Tiefschwarz oraz grupa Kamp! w wersji DJ-skiej. Wspomagać ich będą Leon, Meg b2b Discox, Luke Hiero vs. Pavlo oraz Roger.Gest.
Wiecej informacji: www.audioriver.pl.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →