Flume – koncert w Polsce jesienią, nowości już teraz

News
Flume

Flume w tym tygodniu zapowiedział jesienny występ w Polsce. Dziś Australijczyk zaprezentował numer, będący efektem współpracy z London Grammar.

Kawałek nosi tytuł Let Me Know. Do współpracy nad nim, Flume zaprosił Hannah Reid, wokalistkę brytyjskiej formacji London Grammar. Efekt? Świetny.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Flume i London Grammar o wspólnej piosence

Harley Streten, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko Australijczyka, o nagraniu Let Me Know mówi tak:

Hannah i ja napisaliśmy Let You Know latem. Byłem na wycieczce w Londynie, był to właściwie ten sam wyjazd, w ramach którego po raz pierwszy spotkałem slowthai. Chcieliśmy zrobić coś z Hannah od dłuższego czasu, a ten właśnie przyszedł tego dnia, naturalnie, w studiu.

Hannah Reid dodaje:

Od lat chcieliśmy ze sobą współpracować, ale nigdy to się nie udało, przez nasze harmonogramy. Cieszę się, że w końcu to się stało. Praca z Harleyem była zaszczytem, ponieważ on przesuwa granice muzyki elektronicznej jak nikt inny. To rodzaj ponadczasowego, elektronicznego artysty. Kocham piosenkę, którą wspólnie zrobiliśmy.

Flume i London Grammar w ostatnim czasie

Let Me Know to pierwszy numer od 2017, pod którym podpisali się London Grammar. Muzycy zaprezentowali wówczas świetnie przyjęty krążek Truth is a Beautiful Thing. Znalazło się nim 11 piosenek. Producentem krążka był Paul Epworth, współpracujący m.in. z Adele czy Florence + The Machine.

Z kolei Flume należy do zdecydowanie bardziej aktywnych twórców, jeśli chodzi o dostarczanie nowych dźwięków. W marcu tego roku Australijczyk zaprezentował mixtape zatytułowany Hi This Is Flume. Wydawnictwo stanowiło odskocznię od tego, co fani artysty mogli usłyszeć na poprzednim krążku Skin czy na debiutanckim albumie z 2012 roku.

Flume – koncert w Polsce – bilety

Nad Wisłę Flume zawita jesienią. 28 października zobaczymy go w Warszawie. Miejscem występu będzie Towar. Bilety na koncert są jeszcze dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Więcej o samym koncercie przeczytacie tutaj.

Flume - Warszawa, Torwar | 28.10.2019

Biletomat.pl
154 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →