Flume – koncert w Polsce jesienią, nowości już teraz

351
News
Flume

Flume w tym tygodniu zapowiedział jesienny występ w Polsce. Dziś Australijczyk zaprezentował numer, będący efektem współpracy z London Grammar.

Kawałek nosi tytuł Let Me Know. Do współpracy nad nim, Flume zaprosił Hannah Reid, wokalistkę brytyjskiej formacji London Grammar. Efekt? Świetny.

Flume i London Grammar o wspólnej piosence

Harley Streten, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko Australijczyka, o nagraniu Let Me Know mówi tak:

Hannah i ja napisaliśmy Let You Know latem. Byłem na wycieczce w Londynie, był to właściwie ten sam wyjazd, w ramach którego po raz pierwszy spotkałem slowthai. Chcieliśmy zrobić coś z Hannah od dłuższego czasu, a ten właśnie przyszedł tego dnia, naturalnie, w studiu.

Hannah Reid dodaje:

Od lat chcieliśmy ze sobą współpracować, ale nigdy to się nie udało, przez nasze harmonogramy. Cieszę się, że w końcu to się stało. Praca z Harleyem była zaszczytem, ponieważ on przesuwa granice muzyki elektronicznej jak nikt inny. To rodzaj ponadczasowego, elektronicznego artysty. Kocham piosenkę, którą wspólnie zrobiliśmy.

Flume i London Grammar w ostatnim czasie

Let Me Know to pierwszy numer od 2017, pod którym podpisali się London Grammar. Muzycy zaprezentowali wówczas świetnie przyjęty krążek Truth is a Beautiful Thing. Znalazło się nim 11 piosenek. Producentem krążka był Paul Epworth, współpracujący m.in. z Adele czy Florence + The Machine.

Z kolei Flume należy do zdecydowanie bardziej aktywnych twórców, jeśli chodzi o dostarczanie nowych dźwięków. W marcu tego roku Australijczyk zaprezentował mixtape zatytułowany Hi This Is Flume. Wydawnictwo stanowiło odskocznię od tego, co fani artysty mogli usłyszeć na poprzednim krążku Skin czy na debiutanckim albumie z 2012 roku.

Flume – koncert w Polsce – bilety

Nad Wisłę Flume zawita jesienią. 28 października zobaczymy go w Warszawie. Miejscem występu będzie Towar. Bilety na koncert są jeszcze dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Więcej o samym koncercie przeczytacie tutaj.

Flume - Warszawa, Torwar | 28.10.2019

Biletomat.pl
154 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.