Komora Basowa z kolejną edycją drumowej rozpusty

fot. CrazyPow Group
Eventpromo
The Clamps, Komora Basowa

Komora Basowa, kolektyw związany ze sceną krakowską, powraca ze swoim sztandarowym projektem do Szpitalnej 1. Fani drum and bassu powinni zaznaczyć w swoim kalendarzu 17 czerwca na czerwono. Tego dnia na zaproszenie ekipy z Krakowa wystąpi czołowy przedstawiciel drum and bass / neurofunk – The Clamps. Sprawdź szczegóły zbliżającego się wydarzenia.

Komora Basowa. Świątynia drum and bassu

Komora Basowa to kolektyw DJ-ski, którego założycielem jest Jakub Barszcz, szerzej znany jako BXN. Obecnie w skład grupy wchodzą również Adam Balicki (BUA), Maksymilian Bobrowski (Maks B), Marcin Zborowski (Zborjan) i Łukasz Zaręba (Lifty). Członków grupy można usłyszeć w różnych częściach kraju, jednak najsilniej Komora Basowa jest związana z krakowską sceną klubową.

Czytaj także: Munoludy – nominacje w kategorii Basowa impreza roku 2021

Komora Basowa vol.45 with The Clamps

Komora Basowa jest jednym z najaktywniejszych kolektywów promujących muzykę drum and bass w naszym kraju. Na ich zaproszenie mogliśmy usłyszeć tak wiele znaczące dla sceny postaci jak One Way, TRVLR czy B-Complex. Na 45. edycji w krakowskim klubie Szpitalna 1 wystąpi pochodzący z Francji DJ i producent The Clamps.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Komora Basowa. Nadciąga francuska fala basu

The Clamps jest jednym z czołowych przedstawicieli sceny drum and bass / neurofunk. Wielokrotnie występował na największych światowych festiwalach jak Let It Roll, S-Massacre czy Inversion. Jego sety można było też niejednokrotnie usłyszeć na falach słynnej londyńskiej rozgłośni BBC Radio. Utwory wyprodukowane przez The Clamps znajdziemy w dobrze znanych fanom gatunku wytwórniach – Eatbrain, Blackout Music oraz PRSPCT. Francuskiego mistrza gatunku na zbliżającej się Komorze Basowej supportować będą BUA, BXN, Maks B oraz Zbrojan.

The Clamps – ISS Bassline

Druga sala tej nocy otoczy się dźwiękami spod szyldu raggatek, jungletek, jungle czy dobwize. Tę mieszankę zaserwują wam KPK, NGE oraz Robb. Szykuje się więc gorąca noc, pełna połamanej muzyki w tempie 175-180 BPM. Wejściówki wciąż do nabycia w cenie 40 złotych można znaleźć w bileteriach.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →