Kollektiv Turmstrasse wraca do Polski! ZAMÓW BILETY

602
Eventpromo
Kollektiv Turmstrasse wraca do Polski! ZAMÓW BILETY

Już w przyszłym miesiącu uwielbiany Kollektiv Turmstrasse odwiedzi sopocki klub Sfinks700.

Temperamental zaprasza na kolejną edycję I0Sound Party w kultowym klubie Sfinks700 w Sopocie. Na poprzednich edycjach zagrali m.in. Einmusik, Kaiserdico czy Andre Galluzzi. Tym razem headlinerem wydarzenia będzie legendarny i niezwykle popularny w Polsce Kollektiv Turmstrasse.

Kollektiv Turmstrasse – droga na szczyt

Od momentu wydania w 2004 roku debiutanckiej epki New Weakness, Kollektiv Turmstrasse konsekwentnie piął się na szczyty rankingów muzyki elektronicznej. Obok całej masy remiksów, w ciągu kilkunastu lat nagrali kilkanaście autorskich epek i singli dla wytwórni Diynamic, Cocoon, Ostwind i własnej Music Gewinnt Freunde.

W 2010 roku artyści wydali rewelacyjny album Rebellion Der Traeumer, który został doceniony przez wiele prestiżowych magazynów muzycznych (Bunt Marzycieli znalazł się na samym szczycie naszej listy Albumy Roku 2010). Od tego czasu pozostają także na szczycie popularności wśród miłośników muzyki klubowej.

sfinks700

Impreza z Kollektiv Turmstrasse odbędzie się w przyszłym miesiącu, a dokładnie 23 listopada. Na scenie wspomogą ich Bonis, Fresh, Microb i Tuxedo.

Kollektiv Turmstrasse – Sfinks700, Sopot – bilety

Bilety na to niezwykłe wydarzenie są wciąż dostępne na stronie Biletomat.pl.

Kollektiv Turmstrasse - Sopot, Sfinks700 | 23.11.2019

Biletomat.pl
55 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.