Kollektiv Turmstrasse zagrają w Polsce!

Wydarzenie

Autorzy jednego z najgłośniejszych albumów minionego roku - duet Kollektiv Turmstrasse - zagra w marcu na jedynym koncercie w Polsce w poznańskim klubie SQ!

Kollektiv Turmstrasse to projekt Christiana Hilschera oraz Nico Plagemanna. Panowie poznali się w 1999 roku całkiem przypadkowo, byli wspólokatorami w mieszkaniu. 5 lat później nagrali wspólnie EPkę „New Weakness” dla netlabelu No Response i tak rozpoczęła się niesamowita przygoda Christiana i Nico z muzyką elektroniczna. W późniejszym czasie produkcje Kollektiv Turmstrasse gościły na takich wytwórniach jak  Diynamic Music, Ostwind Records, Baalsaal Music czy też Connaisseur Recordings.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W połowie listopada zeszłego roku Kollektiv Turmstrasse wydali rewelacyjny album „Rebellion Der Traeumer”, który został doceniony przez wiele prestiżowych magazynów muzycznych, w tym przez nasz serwis Muno.pl, gdzie 'Bunt Marzycieli’ znalazł się na samym szczycie listy ’Albumy Roku 2010′.

Kollektiv Turmstrasse przyjedzie do Polski 4 marca na jedyny występ w naszym kraju. Impreza odbędzie się w poznańskim klubie SQ w ramach trasy promującej album „Rebellion Der Traeumer”. Bilety na to wydarzenie będziecie mogli znaleźć już wkrótce na naszej stronie.

Tymczasem zapraszamy do przesłuchania dwóch setów oraz do obejrzenia filmików z występów Kollektiv Turmstrasse na żywo.


Kollektiv Turmstrasse – 2010-11-09 – Live at Space Opera on Proton Radio by Electro-Mix-Memory

Kollektiv Turmstrasse – 2010-11-12 – Live at RTS-FM by Electro-Mix-MemoryPolub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →