Kollektiv Turmstrasse ogłaszają „Bunt marzycieli”

Zapowiedzi

Pod koniec roku duet Kollektiv Turmstrasse ma zamiar wydać swój drugi album pod tytułem "Rebellion Der Traeumer".

Kollektiv Turmstrasse to projekt Christiana Hilschera oraz Nico Plagemanna. Artyści poznali się w 1999 roku całkiem przypadkowo, byli wspólokatorami w mieszkaniu. Pasja do kolekcjonowania płyt przerodziła się w chęć do tworzenia własnej muzyki. Efektem kilkuletniej pracy duetu było wydanie w 2004 roku EP’ki „New Weakness” dla netlabelu No Response, dla którego Kollektiv Turmstrasse nagrał także swój debiutancki album „Verrückte Welt”.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Później przyszła pora na kolejne wydawnictwa tym razem dla Diynamic Music, Ostwind Records, Baalsaal Music oraz Connaisseur Recordings. Bardzo duży rozgłos przyniósły Kollektiv Turmstrasse remix utworu „On The Street” autorstwa Federleicht, który znalazł się m.in. na kompilacjach „Renaissance: The Masters Series Part 11” oraz „FabricLive 51: The Duke Dumont”.

 

Kolejnym krokiem w muzycznej karierze Kollektiv Turmstrasse będzie wydanie albumu „Rebelion der Traeumer”, co w dosłownym tłumaczeniu znaczy „Bunt marzycieli”. Na premierę płyty musimy poczekać, aż do listopada tego roku. A oto co sami artyści mówią o nagranym przez siebie materiale:

 

„Rebelion der Traeumer jest dla nas czymś o wiele więcej niż tylko albumem. Odzwierciedla on w pełni nasz rozwój w ostatnich latach, odkrywa naszą prawdziwą naturę i pokazuje kim na prawdę jesteśmy”.

 

Poniżej znajdziecie grafikę okładki, tracklistę oraz dwa filmiki z występu Kollektiv Turmstrasse na żywo.

Kollektiv Turmstrasse – Rebellion Der Traeumer [Connaisseur]

Data wydania: 19.11.2010

 

 

Tracklista:
01. Affekt
02. Die Sphaere
03. Kontakt
04. Endlos
05. Uneins
06. Schwindelig
07. Heimat
08. Deine Distanz

09. Was Bleibt

10. Adio Adio

 


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →