Kollektiv Turmstrasse idą w technologię i zapowiadają nowy album

Fot. Kollektiv Turmstrasse / Facebook
News
Kollektiv Turmstrasse

Pod koniec ubiegłego roku duet Kollektiv Turmstrasse obchodził dziesiątą rocznicę wydania Rebellion der Träumer. Z okazji jubileuszu, artyści przygotowali na tę okoliczność specjalne reedycje, remiksy i okładki debiutanckiego albumu. Nowy projekt Nico Plagemanna i Christiana Hilschera, zatytułowany Unity Of Opposites, ma być nie tylko albumem koncepcyjnym, stylistycznie dystansującym się od poprzedniego brzmienia Turmstrasse, ale ma nadawać mu dodatkowe znaczenie od strony kolekcjonerskiej i - tu nowość - technologicznej.

Agencja cyfrowa Demodern z Hamburga od zeszłego roku intensywnie pracuje nad tematem wirtualnych wydarzeń, tworząc różne aplikacje 3D, oparte na WebGL, JavaScript i skoordynowanym stosie technologii open-source, działającym bezpośrednio w przeglądarce. Ostatnie tygodnie stały pod znakiem pracy z Kollektiv Turmstrasse.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kollektiv Turmstrasse bawi się technologią

Niewiele jeszcze wiadomo o Unity Of Opposites. Teaser wideo i różne zrzuty ekranu pokazują, że rzeczywiście mamy tu do czynienia z czymś niezwykłym. Możemy wnioskować, że duet z Hamburga zabierze nas w magiczny i wciągający cyberświat 3D. Podobnie, jak ostatnio zrobił to Dixon.

Staraliśmy się rozsądnie wykorzystać kryzys i nie chcemy zaprezentować Wam po prostu nowego albumu. Nawet 10 lat po Rebellion der Traumer wciąż jesteśmy marzycielami i poświęciliśmy wszystko co mieliśmy na ten nowy projekt. Głęboko wierzymy, że dzięki temu albumowi stworzymy wyjątkową i ciekawą podróż. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy się tym wszystkim z Wami podzielić.

– komentuje Kollektiv Turmstrasse

Tajemnica zostanie ostatecznie ujawniona w najbliższą sobotę o godzinie 20:30 za sprawą wstępnego seta, po którym nastąpi 70-minutowa transmisja na żywo.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →