Kollektiv Turmstrasse i Marrøn zagrają w najbliższy weekend w Tamie

Eventpromo
weekend w tamie

Znamy rozkład jazdy na pierwszy grudniowy weekend w poznańskim klubie Tama. Szykują się imprezy z niemieckim duetem Kollektiv Turmstrasse i holenderskim DJ-em Marrøn, a także koncert białoruskiego zespołu Molchat Doma. Sprawdźcie szczegóły.

Klub Tama i aplikacja Tango łączą siły

Możecie już planować kolejne wyjścia do Tamy. Oto co będzie się działo w poznańskim klubie w nadchodzący weekend.

Piątek – WIR: Kollektiv Turmstrasse live | Tama

weekend w tamie

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W piątek w Tamie odbędzie się jedenasta odsłona cyklu WIR, którą uświetni swoją obecnością niemiecki duet Kollektiv Turmstrasse z występem live. Oprócz nich tego wieczoru zagrają również: Glasse, Joana b2b Lulu Malina oraz .wju vjs. Start imprezy o 23:00. Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Kollektiv Turmstrasse | Tomorrowland Belgium 2019

Afterparty po Kollektiv Turmstrasse w Tamie odbędzie się od godziny 6:00 w Projekt Lab. Zagrają Joana b2b Lulu Malina.

Sobota – Molchat Doma | Poznań, Tama

4 grudnia w poznańskiej Tamie zagra Molchat Doma, białoruska grupa, która viralową drogą zdobyła popularność w Europie. Ich muzyka to mroczna, ale taneczna mieszanka post-punku i synth-popu z dużą dawką gotyckiego etosu, przypominająca dźwiękiem syntezatorowych mistrzów lat 80. Popularność przyniósł im TikTok, gdzie ich muzyka została użyta w ponad 150 tysiącach klipów. Koncert jest wyprzedany. Udało Wam się załapać na wejściówki?

Molchat Doma – Sudno

Sobota – Marrøn | Tama

weekend w tamie

Po koncercie Molchat Doma, klub przejmie pochodzący z Amsterdamu DJ i producent Marrøn. Jego pseudonim oddaje hołd niegdyś zniewolonemu plemieniu afrykańskiemu, które sprzeciwiło się uciskowi i znalazło wolność w pierwotnych lasach Surinamu. Na jego profilu na Facebooku możemy przeczytać, że pozostaje wierny najczystszej formie techno z szybkim groovem i rytmem. Marrøn jest współzałożycielem i rezydentem Eerste Communie, cyklu imprez w Amsterdamie, które skupiają się na Rolling i Up Tempo techno.

line-up:
Marrøn
Hekato
Sournois
vj Lola Haze

Tax: lista fb „wezmę udział” free do północy / 20 pln po północy / pozostali 30 pln

Mass Invites – Marrøn

Wszystkie wydarzenia w Tamie odbywają się w duchu aktualnych przepisów sanitarnych.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →