Kolejny elektroniczny weekend w Praga Centum. Zagra Dubfire!

Eventpromo

Warszawska Praga Centrum w najbliższy piątek, 9 lipca zaprasza na występ niekwestionowanej legendy, jednej z ikon elektroniki - Dubfire!

Dubfire aka Ali Shirazinia to amerykański producent i DJ irańskiego pochodzenia, którego publiczność w Polsce zdążyła pokochać po wielu, wielkich występach. Dubfire jest artystą, którego talent i muzyczna intuicja umieściły w czołówce artystów elektroniki na świecie. Tę pozycję utrzymuje już od wielu lat, stale powiększając swoje horyzonty.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Niezależnie od tego, czy chodzi o jego zaangażowanie w Deep Dish (duetu, który tworzy z Sharamą Tayebi), solowe występy w obszernej liście najbardziej wpływowych klubów i festiwali na świecie. Dubfire to klasa sama w sobie, którego fanom elektroniki nie trzeba przedstawiać.

Ali był czterokrotnie nominowany do nagrody Grammy. W jego setach można usłyszeć wszelkie możliwe odmiany house, techno czy progressive house. To wszystko oczywiście okraszone najlepszej jakości, szlifowanym przez wiele lat kariery miksem. Dzielił konsolę z wieloma innymi tuzami muzyki elektronicznej jak Carl Cox, Jamie Jones, Richie Hawtin, Joseph Capriati czy Chris Liebing. Powstał nawet film dokumentalny Above Ground Level, który szerzej przedstawia karierę Ali i kulisy jego sławy.

Dubfire zagości w murach Pragi Centrum

Dubfire pojawi się na scenie w Pradze Centrum 9 lipca. Artysta zaprezentuje dwugodzinnego seta, który rozpocznie o godzinie 1:00. Tej nocy Ali będzie miał nie byle jakie wsparcie, gdyż jako support wystąpią: Last Robots, Leon oraz Weikum.

Time-table
21:00 – 23:00 Last Robots
23:00 – 01:00 Weikum
01:00 – 03:00 DUBFIRE
03:00 – 05:00 Leon

Tax
Wejście FREE (do 20:00)
Bilety na bramce:
30 PLN (20:00-22:00)
60 PLN (po 22:00)
Data: piątek, 09.07.2021
Doors: 18:00
End: 5:00

Dubfire w Praga CentrumPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →