Kolejna niespodzianka od Bicep. Album „Isles” rozszerzony o trzy nowe utwory

Fot. Ben Price
News
Bicep z niespodzianką dla fanów

Gdy myślisz, że po wydaniu długowyczekiwanego Isles zniknęli na bliżej nieokreślony nas, Matt McBriar i Andy Ferguson wracają niczym bumerang. Niespodziewany materiał, w postaci trzech utworów wzbogacił właśnie ich ostatni album. Posłuchajcie!

Wielu próbowało, jednak bez skutku. Duet Bicep, będący dla wielu wyznacznikiem niedoścignionego dźwięku, osiągnął swoimi charakterystycznymi wydawnictwami poziom trudny do powtórzenia. Nikt bowiem nie buduje melancholii i kolorytu w utworach tak, jak pochodząca z Belfastu dwójka.

BICEP – MELI (I)

Bicep powiększa Isles

Sam fakt, że Isles powstał z bazy blisko 150 powstałych utworów powoduje, że nie dziwi chęć jego zupgradowania. Bicep przerobili swój drugi album tak, by nadawał się do słuchania w domowym zaciszu. Podyktowana klubowym i festiwalowym marazmem decyzja, niesie za sobą kolejną nowość. Dużo cięższą wersją na żywo. Ilu numerów dokładnie – tego jeszcze nie wiemy.

BICEP – LIGHT

Powstający 2 lata Isles rozszerza artystyczną wizję ich debiutu Bicep z 2018 roku. Matt i Andy zagłębiają się przy tym w emocje i doświadczenia, które wpłynęły na ich życie i pracę. Isles opisują jako „ujęcie w czasie” ich pracy w tamtym okresie, z utworami zaprojektowanymi tak, aby mogły ewoluować w trakcie koncertów na żywo i innych aranżacji. Trzy nowe utwory to Light, Meli (I) i Siena. W tym ostatnim pojawia się stara znajoma duetu, Clara La San, która w na albumie gości przy okazji utworów X i Saku. 

BICEP – SIENA (FEAT. CLARA LA SAN)

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Duet Bicep wyda nowy album  

7 października 2020
Kolejna niespodzianka od Bicep. Album „Isles” rozszerzony o trzy nowe utwory

Bicep – Atlas nowość od brytyjskiej formacji!

27 marca 2020
Kolejna niespodzianka od Bicep. Album „Isles” rozszerzony o trzy nowe utwory

Bicep: „Ustawieni DJe grający na rave’ach podczas pandemii są obrzydliwi”

22 stycznia 2021
Kolejna niespodzianka od Bicep. Album „Isles” rozszerzony o trzy nowe utwory

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.