Zremiksuj Jackname Trouble & SLG – KONKURS!

News

Znany polski label Koh-i-noor Records i JuNouMi zapraszają wszystkich młodych i zdolnych producentów do udziału w konkursie na najlepszy remiks.

Nagrodą główną w konkursie będzie wydanie zwycięskiego remiksu zarówno na płycie winylowej jak i w formie cyfrowej. Dodatkowo zwycięzca zostanie zaproszony do partycypowaniu w nadchodzących projektach JuNoumi oraz otrzyma trzy egzemplarze płyty, na której znajdzie się jego remiks.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Remiksy osób, które zajmą drugie i trzecie miejsce w konkursie zostaną również wydane, z tą małą różnicą, że tylko i wyłącznie w formie cyfrowej. Reszta nagród – trzy egzemplarze płyty oraz udział w przyszłym przedsięwzięciach – w tym wypadku będzie dokładnie taka sama. 

Jak wziąć udział w konkursie? To proste, wystarczy wykonać następujące kroki:

1. Odsłuchaj zajawkę utworu na Jackname Trouble Remix Contest „Snippet” 
2. Pobierz ścieżki utworu znajdujące się pod tym adresem (paczka rar 174mb, ze względu na 'dwuczęściowy’ charakter utworu, wszystkie ścieżki są tej samej długości). 
3. Dokonać własnej interpretacji numeru (styl dowolny, długość nie powinna przekraczać 5 minut) 
4. Wyślij gotowy remix (plik mp3 w jakości 320 kbps lub link do pobrania pliku wav) na adres remix[at]kohinoorrecords.com. 

Zgłoszenia przyjmowane będą do 17 lipca bieżącego roku. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni pod koniec lipca. W jury zasiądą: Jackname Trouble, Eltron John, Groh oraz Buszkers.

Powodzenia!

Źródło: materiały promo

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →