Kochał wszystkich, chciał dać jeszcze więcej. Pierce Fulton zmarł po długiej chorobie

News
Pierce Fulton

Pierce Collins Fulton, DJ i producent muzyczny, zmarł w wieku 28 lat. Tragiczną wieść o śmierci młodszego z braci, za sprawą mediów społecznościowych przekazał brat Pierca, Griffin. 28-latek od dłuższego czasu zmagał się problemami psychicznymi. Według nieoficjalnych informacji popełnił samobójstwo.

Pierce Fulton był jedną z najjaśniejszych postaci nurtu muzyki EDM w ostatniej dekadzie. Jego hity z 2014 roku, Kuaga (Lost Time) i Runaway, do dzisiaj uważane są za jedne z najbardziej cenionych, a wpływ Amerykanina na cały gatunek jest jednym z tych, które pozostaną w pamięci na długo.

Jedynym słowem, które naprawdę może opisać jego zdolności jest geniusz. Potrafił w mgnieniu oka sprawić, by każdy czuł się kochany, komfortowo i mile widziany. Przez ponad dekadę podróżował po całym świecie robiąc to, co kochał. Po drodze nawiązał silne przyjaźnie z wieloma wspaniałymi ludźmi, osiągając w swojej karierze muzycznej więcej, niż większość mogłaby marzyć. Kochał was wszystkich tak bardzo i chciał dać wam wszystko, co miał; a miał tak wiele do dania.

– brzmi fragment wpisu brata Pierce’a

Pierce Fulton – Kuaga (Lost Time)

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Pierce Fulton. Od dekady na ustach świata

Fulton w świecie muzyki zaistniał w wieku 18 lat, za sprawą epki Pardon My French wydanej w Cr2 Records. Początek drugiej dekady XXI był prawdziwą eksplozją na zainteresowanie EDM, któremu prym wiedli Holendrzy i Szwedzi. Pierce tworzył nie tylko energiczne, festiwalowe nagrania. Znany był również wydawnictw z pogranicza downtempo. Utwory 10/6 (That Should Do It) i West Egg z 2012 roku, były zapowiedzią nowego kierunku późniejszego okresu twórczości.

Fulton od 2020 roku tworzył projekt Leaving Laurel, wraz kanadyjskim producentem Gordonem Huntleyem, z którym zdążył wydać dwie EP-ki dla londyńskiej wytwórni Anjunadeep. W trakcie swojej kariery współpracował z takimi artystami jak Martin Garrix i Maor Levi oraz remiksował takich artystów jak The Killers czy Steve Aoki.

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również