Według rządowych przecieków, kluby w Wielkiej Brytanii mogą lada chwila zostać otwarte

News
Petycja

Stanie się to z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. W klubach będą obowiązywały zasady dystansu społecznego, a goście będą musieli poddawać się kontroli temperatury oraz dezynfekować ręce.

Wielka Brytania – życie klubowe powoli odżywa

O możliwym otwarciu miejsc rozrywki w Wielkiej Brytanii pisze The Times, który powołuje się na nieoficjalne informacje uzyskane bezpośrednio od przedstawicieli rządu. Wszystko wskazuje na to, że kluby wraz pubami, barami, restauracjami, kawiarniami, siłowniami i hotelami zostaną otwarte już 4 lipca.

Jednak właściciele miejsc o charakterze rozrywkowo-sportowo-gastronomicznym będą musieli obowiązkowo zadbać o kilka rzeczy. Każdy, kto będzie chciał odwiedzić przykładowo klub muzyczny, będzie musiał zmierzyć sobie temperaturę oraz zdezynfekować ręce. Na parkiecie i przy stolikach będą obowiązywały zasady dystansu społecznego. Nie wiadomo na razie nic w temacie obowiązku noszenia maseczek we wnętrzach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na razie słynne brytyjskie miejscówki zdecydowały się na organizowanie imprez i eventów na powietrzu i nie planują żadnych wydarzeń w swoich wnętrzach. Plany te jednak wkrótce mogą ulec zmianie.

Wielka Brytania

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →