Kluby na Ibizie wciąż pozostaną zamknięte

News Galeria
Ibiza

Popularne kluby, bary i puby na Ibizie prawdopodobnie  nie zostaną otwarte do końca 2020 roku.

Ibiza: tak dla turystki, nie dla klubów

Ten pesymistyczny scenariusz może się ziścić, jeśli naukowcy i lekarze nie znajdą szczepionki przeciwko koronawirusowi. Przypomnijmy, że właściciele klubów, pubów i barów na Ibizie lobbowali na rzecz otwarcia swoich miejscówek jeszcze w tym sezonie. Obiekty te miałyby działać zgodnie z  zasadami bezpieczeństwa, higieny i dystansu społecznego, jednak rząd, póki co, wykluczył wszelką działalność klubowo-rozrywkową w tym roku.

Sprawy z początku wyglądały optymistycznie dla „Białej Wyspy”, gdy potwierdzono, że turyści będą mogli podróżować na wyspę od lipca. Ibiza Rocks ogłosiła serię imprez integracyjnych rozpoczynających się 1 lipca, a kluby Ushuaïa i Hï Ibiza zaczęły zapraszać już gości w swoje progi. Ostatecznie jednak wszystkie wydarzenia muzyczne zostały odwołane.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wygląda więc na to, że jak najbardziej będziemy mogli odwiedzić Ibizę tego lata, ale już nie będzie nam dane potańczyć i zabawić się w znanych na cały świat klubach.

Ibiza

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →