Klubowy magnes Bydgoszczy – TabuBar

Artykuł

W nowym sezonie 09/10 pojawiło się w Polsce kilka nowych klubów. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej jednemu z nich – bydgoskiemu Tabubarowi

3 października 2009 rozpoczęto kolejny rozdział w historii bydgoskiego clubbingu. Na otwarciu TabuBaru zaprezentował się popularny duet producencki i dj-ski – Pol_On. Już od pierwszych beatów ich seta było jasne, że za taką muzyką i klimatem tęsknili bydgoscy klubowicze.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Klub stawia na niepowtarzalność, jednak strzeże swych gości przed gatunkowym chaosem, proponując im kilka imprez cyklicznych. PePres to celebracja czarnej płyty. Rezydenci Pestka, Demar i Stosunkowodobry serwują klasykę hip hopu, funk, disco z lat 70tych i wszelaki groove, a na deser – słodkie nuty breakbeat funku, nu jazzu i new grooves.

We Love House, Mono, Climatic Night, Deep Format czy Technicolor to cykle imprezowe, które skupiają się na wszelkich odmianach muzyki elektronicznej.

 

 

Nowy rok to nowe wyzwania – klub nie zamierza ustępować w walce o pozycję lidera na bydgoskim rynku ambitnego imprezowania. Więcej informacji o styczniowych wydarzeniach znajdziecie w profilu klubu Tabubar na muzikanova.pl

**
Nie samą muzyką klubowicz żyje, dlatego TabuBar zaproponuje w styczniu swym gościom nietypową rozrywkę. W trakcie imprezy High 5ive Jibb Jam będziemy mogli podziwiać triki snowboardowe na specjalnym boxie ustawionym na zewnatrz klubu. Konkurs wygra autor najbardziej spektakularnego popisu.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →