Klubowa elektronika na Open’erze

News

Open'er Festival rusza już jutro! Punkty w lineupie nie do przegapienia? Depeche Mode, Massive Attack, Gorillaz... wiadomo! Ale gdybyś poczuł potrzebę zgubienia się gdzieś między house a techno w rytmie 4/4 to polecamy...

Kornél Kovács

Kornél Kovács to jeden z najważniejszych przedstawicieli szwedzkiej sceny muzyki elektronicznej. Około house’owy artysta prowadzi wraz z Axelem Bomanem i Petterem Nordkvistem kultowy label Studio Barnhus, który jest jednym z ostatnich bastionów świeżości w tym nurcie. Równie ciekawe są jego sety – sprawdźcie koniecznie w Gdyni!

Joris Voorn

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na Open’erze nie można przegapić występu króla tech-house’u z Amsterdamu. Artysta ma na koncie cztery albumy i niezliczoną ilość EP’ek, a także kultowy mix „Balance 014” z 2009, który dla wielu jest najlepszym studyjnym mixem wszech czasów. Na scenie Joris też wiele potrafi, co choćbym w ubiegłym roku w warszawskiej Smolnej.

Blooma

To jeden z najświeższych polskich techno projektów. Połączone siły Deasa i A_GIM’a wysoce „parkietowe” brzmienia i olbrzymia dawka energii. Panowie w zeszłym roku zagrali razem m.in. na festiwalach Tauron Nowa Muzyka i Audioriver, a miesiąc temu ukazała się ich pierwsza EP jako „Blooma”.


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →