Lubelski klub Soundbar kończy działalność

Wydarzenie

Smutne wiadomości nadeszły do nas z Lublina. Istniejący od trzech lat Soundbar kończy działalność. Godnie pożegnać klub będziemy mogli w ten weekend podczas oficjalnych imprez zamykających.

3 lata doskonałych imprez, wiele niesamowitych przeżyć, wyjątkowa publiczność i odkryty na nowo potencjał lubelskich klubowiczów. Soundbar był jednym z niewielu jaśniejących punktów we wschodniej części kraju, był perłą lubelskiego clubbingu. Niestety był. W ten weekend nastąpi oficjalne zamknięcie klubu. To kolejne miejsce po szczecińskim Boom Barze, które znika w tym roku z klubowej mapy Polski. Poniżej możecie zapoznać się z oświadczeniem klubu Soundbar:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

„Z przykrością zawiadamiamy, że po niespełna 3 latach jesteśmy zmuszeni zakończyć działalność klubu w Lublinie. Wydaje nam się że, przez ten okres udało nam się zbudować uznaną markę na polskiej scenie muzyki elektronicznej. O czym mogą świadczyć chociażby miejce w pierwszej trójce najlepszych klubów w polsce wg serwisu muno.pl oraz uznanie wszystkich zagranicznych artystów odwiedzających nasz klub.

Dziękujemy wszystkim artystom polskim i zagranicznym, których gościliśmy u nas oraz klubowiczom, którzy tworzyli to miejsce przez ten czas. Dziękujemy również wpomagającym nas portalom internetowym oraz wszystkim osobom związanym z klubem. W Lublinie nastały ciężkie czasy dla undergroundowej muzyki dlatego musimy poszukać innego miejsca.”

– piszą włodarze klubu.

 

Dziękujemy za 3 lata wspaniałych imprez i gorąco zapraszamy na ostatni weekend w Soundbarze. To właśnie nam przypadło w udziale pożegnać się z lubelskim klubem. Zrobimy co w naszej mocy by ta noc została zapamiętana na długo!

Chcemy zrobić to w pogodnej atmosferze – pragniemy byście wspólnie z nami pokazali, że ludzi na wschodzie Polski, którzy kochają dobrą muzykę i pragnący bawić się w klubach na poziomie jest na prawdę wiele. Obiecujemy, iż wieść o tym będziemy nieść dalej. Zapraszamy na 8 urodziny Muno.pl w lubelskim Soundbarze. Gwiazdą sobotniej imprezy będzie Robert Dietz z Cadenza Records! Zapraszamy!

Więcej:

19.05 (sb) 8 urodziny Muno.pl w. Robert Dietz (Cadenza), Soundbar, LublinPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →