Sopocki Sfinks700 świętuje urodziny!

Wydarzenie

LTJ Bukem będzie gwiazdą pierwszych urodzin sopockiego klubu Sfinks700! Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl.

25 sierpnia minie rok od kiedy po dość burzliwym okresie udało się ponownie wskrzesić do życia miejsce, które złotymi zgłoskami zapisało się w historii kultury klubowej w Polsce.

Sopocki klub Sfinks700 znowu tętni życiem, imprezy na których bardzo często pojawiają się zagraniczne gwiazdy cieszą się ogromny zainteresowaniem. Komfortowe warunki do muzykowania spowodowały, że stałym elementem klubu stają się koncerty na wysokim poziomie, jak również wernisaże i wystawy oraz imprezy zamknięte.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pierwsze urodziny klubu odbędą sie w rytmach drum’n’bass, a gwiazdą wieczoru będzie założyciel wytwórni Good Looking, autor niezliczonej ilości hitów – LTJ Bukem. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych djów i producentów gatunku drum’n’bass na całym świecie. Wraz z MC Conradem stworzyli duet, który oczarował świat kompilacjami Progression Session. LTJ Bukema wspierać będą Ros, Sesiz, Sick oraz Reza & Preemo. Na Fontannie zagrają Paryss, Vacos i ich przyjaciele.

Bilety na urodzinową imprezę klubi Sfinks700 możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl

25.08 – LTJ BUKEM (GOODLOOKING – UK), URODZINY KLUBU!

Miejsce: Sfinks700 – SopotPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →