Przez muzykę do Serca. Kraków bogatszy o nowy klub

News

Klub Serce to nowe miejsce muzycznych spotkań na krakowskim Kazimierzu, ukierunkowane na koncerty i imprezy, których wspólnym mianownikiem jest świeże, alternatywne brzmienie.

Klub Serce to dość nowe miejsce na krakowskiej mapie. Działa od jesieni 2017 i zdążył już pokazać się lokalnej publiczności z dobrej strony, zapraszając na scenę m.in. Bitaminę, Kamp!, Salk czy Paulinę Przybysz. To multigatunkowa przestrzeń klubowa, uciekająca od jakichkolwiek kategoryzacji i podziałów. Na przeszło 500m2 łączy najlepsze dźwięki współczesnej popkultury ze świeżym spojrzeniem na scenę alternatywną – piszą włodarze Serca.
Z najbliższych wydarzeń w klubie na pewno warto wyróżnić Perpetuum Mobile, czyli projekt audio-wizualny zrzeszający szereg artystów przede wszystkim z Polski i Ukrainy. 2 lutego wystąpią m.in. John Object, ШЩЦ, Mchy i Porosty, Clasps, Chino, Tsvey i Meeyebo. 10 lutego hip-hopowy vibe zapewni Adi Nowak, który wraz z barvinsky zaprezentuje materiał z krążka „Ćwir” i nie tylko.
17 lutego Serce odwiedzi Pham, czyli młody producent pochodzący z Nysy, który może pochwalić się m.in. trasą po USA z występami na festiwalach Lollapalooza, Electric Forest, Middle Lands i Mysteryland. 23 lutego klub stanie się przystankiem trasy koncertowej Rosalie., promującej dopiero co wydany debiutancki album, zatytułowany „Flashback”.
Nieco później, bo 6 maja odbędzie się koncert formacji Tender. Autorzy hitów „Outside” i „Nadir przywiozą do Krakowa nową muzykę i stare dobre hity.

Serce Kraków – nadchodzące wydarzenia:

Serce
ul. Krakowska 41
Kraków

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →