Imprezowy styczeń w poznańskim klubie Ptapty – BILETY!

Wydarzenie

Początek roku zapowiadają się niezwykle ciekawie w poznańskim klubie Ptapty. Czekają nas imprezy z udziałem m.in.: Skubasa, Eltrona Johna czy Daniela Spaleniaka! Bilety na wydarzenie znajdziecie u nas na stronie!

Znajdujący się w podziemiach Teatru Polskiego w Poznaniu klub Ptapty, to inicjatywa mająca na celu stworzenie przestrzeni wymiany poglądów, odkrywania wszystkiego, co nowe i inne, miejsca nieskrępowanej kreatywności kulturalnej.
Klub ogłosił właśnie program muzyczny na początek przyszłego roku. Po niesamowicie udanym koncercie w październiku tego roku w ramach promocji najnowszego albumu zatytułowanego „Brzask”, Skubas powraca 9 stycznia do Ptapty w zupełnie innym wydaniu! Po latach nieobecności na klubowej scenie, Skubas aka Sqbass zaprasza na swój ekskluzywny set. Przygotujcie się na specjalną selekcję i dawkę inteligentnego, przestrzennego i tanecznego drum’n’bassu! Gwiazdę wieczoru wspierać będzie kolektyw DrumObsession.
Dzień później, 10 stycznia, odbędzie się koncert  hip-hopowego duetu Zaburzenia, czyli jednego z najzdolniejszych producentów muzyki elektronicznej młodego pokolenia, ubiegłorocznego Mistrza Polski Beatbattle w kategorii 'live act’ – Łukasza 'Szatt’ Palkiewicza oraz założyciela labelu 'Gruby Kot’ – Kuby 'Tusz Na Rękach’ Witka
Z kolei 15 stycznia w ramach europejskiej trasy koncertowej promującej nowy album 'Yearn’ usłyszymy Petera J. Bircha. Krążek artysty zebrał znakomite recenzje, a album został Płytą Tygodnia w radiowej Trójce i Albumem Tygodnia w Programie Alternatywnym w tej stacji!
Fanów klubowych brzmień zainteresuje wydarzenie, które odbędzie się 16 stycznia z udziałem Eltrona Johna – znakomitego DJa, producenta, niepoprawnego miłośnika winylu i muzycznego wyznawcę o niespożytych siłach i bezkompromisowym podejściu do fachu. Wspierać go będą Sąsiad oraz Feelaz. Długi imprezowy weekend zakończy koncert Zagi, która 17 stycznia zaserwuje swój materiał w bardzo akustycznym wydaniu. Zagra piosenki z zeszłorocznej epki 'UKE’ oraz utwory z nadchodzącej płyty.
24 stycznia w Ptapty zagości jeden z najciekawszych debiutantów 2014 roku – Daniel Spaleniak, w ramach trasy koncertowej promującej krążek 'Dreamers’. Artysta ma już na swoim koncie obecność na takich festiwalach jak: Open’er Festival, Halfway Festival, Tatarak Festival czy Soundrive Fest.
Więcej informacji:
https://www.facebook.com/ptapty
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →