Tommy Four Seven i DJ Aphrodite otworzą nowy klub w Poznaniu ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

5 i 6 grudnia odbędą się imprezy openingowe klubu Oczy w Poznaniu. Dzień pierwszy należał będzie do Tommy'ego Four Seven, dzień drugi do legendy drum'n'bass - DJ-a Aphrodite! Bilety na obie imprezy możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony.

Klub Oczy mieści się przy ul. Dominikańskiej 7a (pod Trochę Kultury) w Poznaniu. 5 grudnia do dyspozycji klubowiczów zostanie oddana sala główna, do marca dołączy do niej kolejna. Właściciel zapewnia, że program klubu Oczy będzie bardzo bogaty i oprócz występów artystów sceny muzyki elektronicznej, na Dominikańskiej odbywać się będą koncerty, wernisaże i pokazy mody.

DJ Aphrodite
Sądząc po artystach zaproszonych na otwarcie, mamy do czynienia z naprawdę mocnym graczem wśród poznańskich klubów. 5 grudnia wystąpi uwielbiany Tommy Four Seven, który kilkukrotnie udowadniał polskiej publiczności swą wartość na scenie techno, dzień później w murach klubu Oczy zagra legendra drum’n’bass – DJ Aphrodite. Bilety na obie imprezy openingowe możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →