Klub IPSE stanął w płomieniach

News
ipse

Popularny niemiecki klub muzyczny IPSE został podpalony.

IPSE w ogniu

Po tym jak kluby nocne na całym świecie zostały zmuszone do zamknięcia swoich drzwi przed gośćmi, wydawało się, że nic gorszego nie może im się przydarzyć. Tymczasem IPSE, popularny klub pod gołym niebem mieszczący się w Berlinie, padł ofiarą podpalenia.

Ogień wybuchł 28 kwietnia o 5 rano i został ostatecznie opanowany przez straż pożarną o 13:30. Gazeta Der Tagesspiege donosi, że jeden ze strażaków walczących z żywiołem, trafił do szpitala w skutek zatrucia dymem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak potwierdziła dziś policja, IPSE padła ofiarą podpalenia, które doprowadziło do całkowitego zniszczenia obszaru wewnętrznego klubu i części terenu zewnętrznego. IPSE jest dzisiaj ruiną. Myśl o tym, jak dziesiątki ludzi włożyło lata energii i pasji w stworzenie tego miejsce, które obecnie już nie istnieje,  jest dla nas niemal wyniszczająca. Nie jesteśmy w stanie uwierzyć, że podpalenie było celowe, że ktoś mógł nam zrobić coś tak strasznego. Co gorsza, ze względu na obecną sytuację firmy ubezpieczeniowe nie zrekompensują szkód w całym naszym inwentarzu, łącznie z wyposażeniem technicznym – czytamy w oficjalnym oświadczeniu klubu.

Możesz pomóc IPSE

Przyjaciele klubu uruchomili kampanię crowdfundingową, gdzie zbierane są pieniądze na przywrócenie IPSE do życia. Pieniądze można wpłacać tutaj.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →