Klub The End szykuje się na ostatnią imprezę

News

Najbliższy weekend będzie ostatnim w 13sto letniej działalności kultowego londyńskiego klubu The End. Zobacz VIDEO!

We wrześniu na łamach naszego serwisu pisaliśmy o planowanym na styczeń zamknięciu jednego z najbardziej znanych londyńskich klubów The End. Ten smutny czas dla wszystkich, którzy byli związani, grali i odwiedzali to miejsce, właśnie nadszedł.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Weekend 23, 24 i 25 stycznia będzie ostatnim w historii działalności klubu. Właściciele i promotorzy przygotowali jednak dla wszystkich klubowiczów godne pożegnanie. Właściwie już od dzisiaj można rozpocząć celebrowanie zamknięcia The End. Wieczorem na imprezie Southern Fried Mobile Disco wystąpią min. Fatboy Slim i Cagedbaby.

 

Zobacz Fotohistorię klubu The End

 

Nie zapomniano o miłośnikach połamanych brzmień, w piątek 23 stycznia wystąpi w The End światowa czołówka: Fabio, Grooverider, Hype, Friction, Zinc, Goldie, Red One, Bailey, Loxy, Ink, D Bridge B2B SP MCs: Fats, Dynamite, SP, IC3.

 

Podczas finału pożegnań w sobotę 24 stycznia w The End i Aka zagrają: Laurent Garnier, Layo & Bushwacka! Mr C, Erol Alkan, Ben Watt, Jimpster, Will Saul, Rory Phillips, Don Mac, Frankie Valentine. Impreza z udziałem gwiazd potrwa do niedzielnego wieczoru, tak aby wszyscy mogli wpaść do klubu po raz ostatni. Zapowiada się na prawdę wyjątkowy weekend, szkoda, że ostatni…

 

więcej:

http://www.endclub.com

 

Został przygotowany film pożegnalny klubu: The End Closing Video:Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →