Cute.Berlin.Special prezentuje Patlac

News

W najbliższy piątek w poznańskim klubie Cute wystąpi jedna z gwiazd wytwórni Liebe Detail - Patlac.

Poznański klub Cute rusza z nowym cyklem imprez pod nazwą Cute.Berlin.Special. Głównym założeniem projektu jest zapraszanie nietuzinkowych artystów z klubowej mekki clubbingu – Berlina, prezentujących najnowsze trendy w muzyce elektronicznej.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Na inauguracyjnej odsłonie Cute.Berlin.Special wystąpi Patlac – jedna z gwiazd wytwórni Liebe Detail! Patrick Muller, bo tak właśnie brzmi prawdziwe nawisko artysty, na międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej pojawił się w 2008 roku wraz z wydaniem EP’ki Skipper”, którą Patlac nagrał wraz ze swoim przyjacielem – Matthiasem Meyerem. Przez następne miesiące „Skipper EP” wspieła się na szczyt wielu list muzycznych, tak samo zresztą jak „Tendar EP” – kolejna produkcja Patlaca & Meyera tym razem dla wytwórni DoEasy Records.

 

 

Sety Patlaca to niezwykle energetyczna mieszanka różnych stylów muzycznych – od house’u, tech-house’u aż po minimal oraz techno. Na imprezie oprócz głównej gwiazdy zagrają także członkowie kolektywu Killout EntertainmentKill Blinton, Wanna Voody oraz Scanate.

 

Poniżej znajdziecie kilka filmików z wsytępów Patlaca na żywo:

 Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →