Szary z Modeselektor w dyskusji o Warszawie

Wydarzenie

10 listopada dojdzie do niezwykłego spotkania, w którym wezmą udział topowi artyści z Berlina, socjolodzy oraz dziennikarze. Będą dyskutować m.in. na temat kulturalno-społecznej przyszłości naszej stolicy.

Klang Diaspora: Berlin-POLIN to jak zapowiadają organizatorzy, spotkanie artystów, ludzi kultury i aktywistów z Berlina i Warszawy oraz prezentacja jednych z najciekawszych zjawisk muzycznych stolicy Niemiec.

10 listopada w warszawskim Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, czeka nas panel dyskusyjny, w którym zostaną postawione takie pytania jak: czy Warszawa ma szansę stać się kulturalno-społecznym centrum świata – tak, jak kiedyś Paryż, Nowy Jork, a teraz Berlin? Dlaczego Berlin jest dziś domem dla tak wielu współczesnych artystów i przedstawicieli sektora kreatywnego? Dlaczego to właśnie tam tak prężnie odradza się kultura żydowska?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Modeselektor

W dyskusji wezmą udział takie persony jak m.in. 1/2 duetu Modeselektor, Sebastian Szary, autor książki „Subkultur Westberlin 1979–1989”, Wolfgang Mueller, dziennikarz „Die Zeit”, Daniel Haaksman czy twórca berlińskiego „Factory”, Simon Schaefer.

Po spotkaniu, hol główny muzeum zamieni się w scenę klubową, na której wystąpi Sebastian Szary oraz wybrani przez niego goście – Fjaak, Gajek, Alex Banks oraz Emily Karpel.

PROGRAM:

godz. 18.00: panel dyskusyjny Nowi Berlińczycy
godz. 20.00: koncert i sety DJ-skie

Źródło: materiały promocyjne

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →