Nowy numer KiNK „od kuchni”

News

Zobacz jak powstawał najnowszy singiel duetu KiNK i Rachel Row - 'Hand Made' - dla Rush Hour Recordings. I to bez użycia komputera!

Wiele już było filmów z sesji produkcyjnych, na których artyści prezentowali bajecznie wyposażone studia, supermocne komputery uzbrojone w najnowszy software oraz swoje umiejętności posługiwania się nimi (lub ich brak, taki film też się trafił ;)). Oglądając je można odnieść wrażenie, że najlepsze utwory mogą powstać wyłącznie przy pomocy urządzeń wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych, a kreatywność twórcy ma drugorzędne znaczenie.
Jeden z artystów wytwórni Rush Hour Recordings, KiNK, postanowił pokazać nam jak niewiele trzeba, by stworzyć naprawdę godny uwagi numer. Kilka tygodni temu udostępnił film, na którym zapętla fragment starego numeru z vinyla, dodaje do niego house’owy bit i filtry, tworząc zupełnie nową jakość.
Teraz już wiemy, że utwór będzie nosił tytuł ’Hand Made’ i ukaże się na Rush Hour 11 czerwca. KiNK udostępnił też nową wersję filmu, na którym możemy zobaczyć jak Rachel Row nagrywa wokal do 'Hand Made’, również w warunkach dalekich od studyjnych. Efekt końcowy można posłuchać na samym końcu filmu.
Robi wrażenie, prawda? 🙂

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →