Kindness – Lost Without feat. Seinabo Sey

Playlista Muzyka

Adam Bainbridge uspokaja swoich fanów przed premierą najnowszej płyty. Kolejny singiel utrzymuje w przekonaniu, iż nadchodzi świetne wydawnictwo od Kindness.

Lost Without, bo tak zatytułowany jest najnowszy kawałek Kindness, to mistrzowsko zbalansowane połączenie elektroniki i soulu. Udzielająca się gościnnie wokalistka Seinabo Sey, swoim głosem nadaje całości wyjątkowego uroku. Prawdziwymi smaczkami w Lost Without są dźwięki saksofonu czy gitary basowej. Od tego kawałka trudno się uwolnić przez wiele godzin.

Adam Bainbridge, który ostatnie miesiące spędził na współpracy m.in. z Robyn czy Blood Orange, od pewnego czasu zapowiada premierę nowego albumu. Następca doskonale przyjętego Otherness sprzed 5 lat, ma pojawić się jeszcze w tym roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Prócz Lost Without, poznaliśmy już inny kawałek, który znajdzie się na najnowszej płycie Brytyjczyka. Numer Cry Everything z gościnnym udziałem wspomnianej już Robyn, został zarejestrowany podczas sesji nagraniowej do poprzedniego krążka Kindness, lecz dopiero teraz muzyk postanowił zaprezentować go światu i umieścić na trackliście nadchodzącego albumu. Dokładna data premiery płyty nie jest jeszcze znana.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →