Dwie noce z wytwórnią Killekill

Wydarzenie

Na początku listopada w Katowicach i Poznaniu odbędą się imprezy berlińskiej wytwórni Killekill. Zagrają dwie najważniejsze osoby w jej szeregach.

Killekill to marka doskonale znana wszystkim fanom niekonwencjonalnego techno, nieszablonowego acidu oraz electro. Ta berlińska instytucja została powołana do życia w 2008 roku przez DJ Flusha, znudzonego tym, co działo się wówczas klubach. Postanowił wzbogacić scenę własną wizją muzyki elektronicznej.
Osiem lat później śmiało można stwierdzić, że zrewolucjonizował krajobraz techno imprez niemieckiej stolicy. Killekill ma dziś na swoim koncie setki imprez we wszystkich najważniejszych undergroundowych klubach miasta. Ponadto, przez ostatnie 5 lat stało się jedną z najbardziej otwartych platform wydawniczych w techno światku, co zaowocowało 25 wydawnictwami, z których wiele już dziś można uznać za klasyki.
Na początku listopada imprezy Killekill Night odbędą się w katowickim Preparze i poznańskich Nowych Bitach. Zagrają rezydentka cyklu Alienata, szef wytwórni DJ Flush oraz Feelaz.

Więcej informacji:

Zobacz też:
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →