Kill Da Chill powraca do Starej Rzeźni – BILETY!

Wydarzenie

22 czerwca surowe ściany poznańskiej Starej Rzeźni zatrzęsą się od basu. Po prawie półrocznej przerwie kolektyw Foxhole zaprasza na imprezę Kill Da Chill: Bass Box Edition.

Na dwóch scenach w Starej Rzeźni zderzą się ze sobą takie gatunki jak dubstep, glitch hop, footwork, ghetto bass, modern funk i wszystko inne co najświeższe w połamanych, trudnych do zaszufladkowania basowych dźwiękach.
Na Kill Da Chill: Bass Box Edition wystąpią aż trzy zagraniczne gwiazdy. Trolley Snatcha to pochodzący z Northampton w Anglii producent i DJ od początku związany z należącą do Caspy wytwórnią Dub Police. Z kolei Slugabed swoje numery wydaje dla Planet Mu oraz Ramp Recordings, a niedawno podpisał kontrakt na album dla legendarnej wytwórni Ninja Tune. Jego muzyka to oscylująca wokół dubstepu i hip-hopu mieszanka perfekcyjnie dobranych perkusjonalii i potężnych linii basowych.
Zagraniczny line up zamyka B.Bravo – współzałożyciel labelu Frite Nite, dla którego wydają m.in. Eprom czy NastyNasty. Wspierać ich będą Blackleg, Minoo, Grabadub oraz organizatorzy imprezy – kolektyw Foxhole. Wszystkiego dopełnią wizuale oraz instalacje w wykonaniu .WJU.
Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl.

KILL DA CHILL – BASS BOX EDITION
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →