Kijowski klub Otel zbiera pieniądze na dalsze funkcjonowanie

Fot. Resident Advisor
News
Ukraiński klub prosi o wsparcie

Klub sprzedaje bilety na przyszłe imprezy, aby opłacić rachunki, które narosły od początku rosyjskiej inwazji.

Ukraiński klub prosi o wsparcie

Lokal sprzedaje bilety na przyszłe imprezy, aby opłacić rachunki, które narosły od początku rosyjskiej inwazji. Klub nocny Otel w Kijowie rozpoczął więc własną zbiórkę pieniędzy. Rachunki te były, co jasne, niepłacone, odkąd Rosja w bestialski sposób zaatakowała Ukrainę. W czasie walk o stolicę popularny klub promujący muzykę elektroniczną i eksperymentalną został przekształcony w miejsce wspierające ukraińską obronę, gdzie przechowywana jest żywność i zapasy. Sytuacja ta trwa tam do dzisiaj.

W rozmowie z Resident Advisor właściciel Otel, Pavlo Derhachov, wyjaśnił, że rachunki zaczęły rosnąć szczególnie wtedy, gdy zrobiło się zimno, więc konieczne było ogrzewanie całego, dość sporego, lokalu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na samym początku wojny nasz zespół i wolontariusze przygotowywali koktajle Mołotowa dla sił obrony cywilnej po wkroczeniu wojsk rosyjskich do miasta. Otel był wykorzystywany wyłącznie jako przestrzeń logistyczna, ale teraz przepływ pieniędzy jest ważny, abyśmy mogli płacić rachunki i kontynuować pracę […] To proces ciągły. Wszystkie urządzenia i sprzęty klubu Otel, łącznie z krótkofalówkami, zostały przekazane na rzecz obrony.

– tłumaczy Derhachov

Miłość do muzyki elektronicznej

Właściciel lokalu dodał, że on sam i zespół starają się zachować pozytywne nastawienie, włączając się do grupy The Worst Techno Memes Ever na Facebooku. „Musimy pozostać zainspirowani, a to utrzymuje nas w dobrym nastroju, ponieważ współgra z naszą wielką miłością do muzyki elektronicznej” – dopowiada Pavlo.

Otel współpracuje z platformą biletową OTTRY, gdzie możecie kupować jednorazowe bilety na przyszłe wydarzenia organizowane w klubie. Możecie również przekazać swoją darowiznę bezpośrednio tutaj, aby pomóc Ukraińcom osiągnąć cel w wysokości 90 000 UAH (2448 funtów).

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →