Kierunek: Chorwacja. Dekmantel Selectors ogłosił znakomity line-up

News

Dekmantel Selectors ogłosił pękający od znakomitych artystów skład na najbliższą edycję festiwalu. Sprawdź, kogo usłyszmy pod koniec sierpnia na wyjątkowym letnim festiwalu w Chorwacji.

Dekmantel Selectros – letni highlight 2022

W dniach 25-29 sierpnia przyszłego roku ponownie będziemy świadkiem jednego z ciekawszych letnich festiwali w Europie – Dekmantel Selectors. Lokalizacja tego wydarzenia wydaje się co najmniej kusząca. The Garden Resort w miejscowości Tisno w Chorwacji przyciąga co roku tysiące wyznawców „słońca, muzyki i wspólnoty”. Malownicze, kameralne chorwackie otoczenie w tym roku ogranicza swoją dostępność w związku z zachowaniem intymnego klimatu wydarzenia. W wyniku sprzedaż biletów opiewać będzie wyłącznie na 2500 sztuk.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W ciągu dnia festiwal odbywał się będzie na małym kawałku nieskażonego wybrzeża wzdłuż Adriatyku, zaś nocne manewry przeniosą się do pięknego klubu Barbarella. A wszystko to w akompaniamencie najlepszych artystów tworzących współczesną muzykę taneczną z gatunku house i techno.

Muzyka ewoluuje, koncept Dekmantel Selectros pozostaje taki sam. Taniec na plaży i parkiecie słynnego klubu oraz pierwiastek wyróżniający festiwal – rave na łodziach sygnowanych takimi markami jak Rush Hour, Bar40, AMPFEMININE czy Echobox. Czyste, błękitne morze i śródziemnomorski urok Tisno sprawiają, że eskapada do Chorwacji wydaje się bez wątpienia przyszłorocznym festiwalowym highlightem.

Dekmantel Selectors – line-up świeży jak chorwacka bryza

Ciężko wymienić najważniejszego nazwiska tegorocznego line-upu – to przede wszystkim prawdziwa mieszanka wybuchowa łącząca ze sobą pionierskie brzmienie z klasyką. Podczas przyszłorocznej edycji Dekmantel Selectors pojawi się m.in Valentino Mora, Carista, FAUZIA, Eris Drew, Call Super & Paris czy Identified Patient. A to tylko garść w zalewie bogactwa, jakie tam usłyszymy. Rejestracja do zakupu karnetów rusza w najbliższy poniedziałek na oficjalnej stronie festiwalu.

 

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →