Khotin zapowiada nowy album

85

Wydawnictwo noszące tytuł Finds You Well ukaże się we wrześniu.

Khotin wraca do gry

Płyta będzie miała swoją oficjalną premierę 25 września, a wyda ją wytwórnia Ghostly International.

Finds You Well  będzie 5. albumem studyjnym kanadyjskiego artysty o ksywie Khotin, który pracuje i żyje w epicentrum tętniącej życiem, kolorowej sceny muzyki tanecznej Vancouver.

Ostatni krążek Dylan Khotin-Foote wypuścił 2018 roku. Album Beautiful You został bardzo pozytywnie przyjęty przez słuchaczy i krytyków. Finds You Well, podobnie, jak Beautiful You, będzie eksplorował ambientowe krainy przyozdobione downtempem z lat 90-tych i delikatnymi breakbeatami oraz partiami pianina.

Tytuł płyty Khotina nawiązuje do wszechobecnego e-mailowego pozdrowienia, które przybiera różne poziomy szczerości w zależności od kontekstu. Pierwszy singiel z albumu, WEM Lagoon Jump, który możecie posłuchać poniżej nawiązuje do folkloru West Edmonton.

Khotin – Finds You Well – lista utworów

01. Processing
02. Ivory Tower
03. Heavyball
04. Groove 32
05. Outside In The Light
06. Lucky Egg
07. WEM Lagoon Jump
08. Your Favourite Building
09. Shopping List
10. My Toan

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.