Wielki powrót Kevina Saundersona

News

Legenda Detroit Techno - Kevin Saunderson zapowiada nowe wydawnictwa dla KMS Records oraz światowe tournee wspólnie z Derrickiem May'em w 2011 roku!

Kevin Saunderson to szanowany i uznany na całym świecie artysta, który obok Juana Atkinsa i Derricka Maya nazywany jest ojcem chrzestnym Detroit Techno. Saunderson działa na elektronicznej scenie muzycznej już od ponad dwóch dekad, nieustaninie podróżuje po całym świecie, produkuje muzykę oraz prowadzi własną wytwórnię KMS Records. W 2009 roku jej nakładem ukazała się wyjątkowa kompilacja – „History Elevate”, o której mogliście przeczytać na łamach naszego serwisu.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Miniony rok był bez wątpienia szczególny dla Kevina. Powód? Po kilku latach przerwy artysta postanowił wskrzesić swój legendarny projekt Inner City. Duet Saunderson & Jackson niegdyś był jedną z najważniejszych formacji Detroit Techno, odpowiedzialny za takie hity jak: „Big Fun”, „Good Life”, „Ain’t Nobody Better”, „Hallelujah”, „Pennies From Heaven”, „Till We Meet Again”, „Do Ya” czy też „Your Love”. Inner City ma na swoim koncie wiele wyróżnień, w tym najważniejsze: cztery 'Gold Singles’, jeden 'Gold Album’ oraz 'Platinum Album’. W sumie ich płyty sprzedały się w ponad 6-milionowym nakładzie!

 

Legenda Inner City trwa nadal, a na muzyce duetu wychowują się nowe pokolenia fanów, dzięki kolejnym wydawnictwom i remixom dla wytwórni KMS Records. W listopadzie tego roku do sprzedaży trafiła EP’ka „Future”, na której oprócz oryginalnej wersji tytułowego numeru znalazły się również remixy holenderskiego producenta – Orlando Voorna. Na początku grudnia ukazał się kolejny singiel Inner City – „2011 Live Tour Remix”. Jeśli chodzi o samą wytwórnię KMS Records to oprócz wyżej wspomnianych wydawnictw mogliśmy podziwiać także EP’kę Brandona Decarlo„Upside Deficient” oraz numer „Roll On” powstałym przy współpracy Kevina Saundersona i jego bratanka Kweku Saundersona.

 

 

W 2011 roku Saunderson ma zamiar połączyć siły ze swoim długoletnim przyjacielem – Derrickem May’em, by w muzycznej walce na cztery gramofony i dwa mixery, odwiedzić najważniejsze kluby na świecie. Kevin przygotowuje również kilka nowych numerów zarówno pod własnym nazwiskiem, jak również jako Inner City. Zapowiada się zatem niezwykle pracowity i interesujący okres dla Saundersona.

 

Plotki głoszą, że Kevin Saunderson ma przyjechać do naszego kraju w marcu 2011 roku. Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdziecie na muno.pl jak tylko booking zostanie potwierdzony przez organizatorów imprezy. 

 

Go to Beatport.com Get These Tracks Add This Player


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →