Kerri Chandler zapowiada live show z użyciem nowoczesnej technologii holograficznej

News
Kerri Chandler w nowoczesnej odsłonie

Kerri Chandler zapowiada wyjątkowy występ z użyciem hologramów. Występ znanego DJa odbędzie się w przyszłym roku w londyńskim The Roundhouse.

Kerri Chandler w nowoczesnej odsłonie

Nietypowy live show Chandlera nazwany Spaces And Places zaplanowany został na listopad przyszłego roku. Artysta skorzysta podczas jego trwania – jako pierwszy w historii – z techniki hologramowej stworzonej przez markę Panasonic. Hologramy zostaną specjalnie dopasowane do okrągłego kształtu The Roundhouse.

Mało tego,  Kerri Chandler na scenie będzie obsługiwał na raz aż cztery magnetofony szpulowe. Fascynację tym sprzętem tchnęła w DJa rodzina. Publiczność usłyszy z taśm wokale Frankiego Knucklesa i Davida Moralesa, które uzupełnią muzykę graną na żywo przez Chandlera. Obie te postacie pojawią się również w formie hologramów. Impreza odbędzie się 28 listopada 2021 roku i ma trwać aż 6 godzin, od 16.00 do 22.00.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kerri Chandler Reel-To-Reel Session 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kerri Chandler (@kerrichandler)

Kerri Chandler – legenda house

To właśnie m.in. Chandlerowi zawdzięczamy to, jak  brzmi współcześnie muzyka klubowa. Posuwiste bassline’y, proste, angażujące pady, no i idealnie wyważona stopa to znaki rozpoznawcze muzyka.  Na jego twórczość ogromny wpływ miały gatunki jak jazz, disco oraz soul, które przyprawiał beatem 4/4. Kerri jest założycielem legendarnej wytwórni Madhouse.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →