Kerri Chandler nie zagra Guetty… – UPDATE

News

Do niecodziennej sytuacji doszło w kultowym paryskim klubie Rex. Grający tam w sobotni wieczór Kerri Chandler przerwał swój występ i stanowczo wypowiedział się na temat komercyjnej muzyki Davida Guetty. Co go sprowokowało?

Wczoraj w światku klubowym zawrzało za sprawą krótkiego video z sobotniej imprezy w paryskim Rex Club, na którym Kerri Chandler nie przebierając w słowach wyraził swoją opinię na temat komercyjnej muzyki Davida Guetty i ludzi oczekujących grania jej w klubie:

Jeśli chcecie komercyjnego gówna Davida Guetty, wypie***lajcie! – Kerri Chandler

15-sekundowe nagranie sugerowało, że ktoś poprosił Chandlera o zagranie czegoś komercyjnego, co zdenerwowało artystę. Taka informacja pojawiła się wielu mediach. Kilka godzin po publikacji filmu klub wydał oświadczenie wyjaśniające całą sytuację:

OŚWIADCZENIE REX CLUB:

Kerri wygłosił 10-minutową mowę na temat istoty muzyki house. Jak ludzie mogą sfilmować tylko 15 sekund i sugerować coś, co się nie wydarzyło? Nikt nie zapytał Kerri’ego o komercyjną muzykę. On tylko powiedział, że był szczęśliwy z grania ze swoimi starymi przyjaciółmi. Oni są źródłem muzyki house i grają prawdziwy house, nie komercję, a ci, którzy oczekują muzyki komercyjnej, powinni wyjść. To jest czas dla PRAWDZIWEJ MUZYKI HOUSE!

(Co nie zmienia faktu, iż pierwotna refleksja płynąca z newsa – proszenie DJ-ów o zagranie swoich ulubionych numerów jest irytujące i rozpraszające… – jest jak najbardziej prawdziwa – przyp. red 😉

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →