Kenny Larkin – legenda Detroit Techno. Wideo wywiad.

News

Zapewne niewielu z Was wie, że Kenny Larkin to nie tylko uznany dj i producent lecz także wyśmienity komik. Zobacz wideo

Jeśli mówimy o Detroit Techno, nie sposób nie wspomnieć o Kennym Larkinie. Rozpoczął on swoją karierę we wczesnych latach 90. i należy do tzw. trzeciej fali artystów z kręgu Detroit. Jego największą inspiracją do produkcji muzyki były audycje radiowe prowadzone przez Juana Atkinsa i Derricka Maya.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W 1990 roku Atkins wydał swoją pierwszą EP’kę – „We Shall Overcome” dla należącej do Richie Hawtina i Johna Acquavivy wytwórni Plus 8 Records. Trzy lata po debiucie ukazał się pierwszy album Kenny’ego „Azimuth”, tym razem dla Warp Records. Później przyszła pora na kolejne labele jak: Planet E, R&S czy też Rush Hour Recordings. Obecnie Kenny Larkin jest jedną z najwiekszych ikon Detroit Techno.

 

 

W najnowszym magazynie muzycznym „Slices” pojawił się przepełniony dowcipem wywiad wideo z Kennym Larkinem. Zapewne niewielu z Was wie, że ten amerykański dj i producent jest jednym z bardziej znanych komików w swoim rodzimym kraju. Opowiada on również o scenie Detroit Techno, swoich artystycznych przekonaniach i nie tylko.

 

Kenny Larkin w wywiadzie dla Slices

 


 

Kenny Larkin w roli komika

 

 

Kenny Larkin w studiu

 

 


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →