KEEP THE MOMENT @ SQ klub

News

Annie Mac - urodzona w Dublinie didżejka to najpopularniejsza prezenterka BBC Radio 1, której muzyczne audycje mogą konkurować z programami Pete’a Tonga czy Roba Da Bank. Jej czwartkowe programy cieszą się ogromnym  powodzeniem. W programach Annie Mac usłyszeć można różne brzmienia, począwszy od funkowego downtempo po electro, house i drum’n’bass. Już w sobotę 29.10 usłyszymy ją w klubie SQ.

 

Keep the Moment – chill out partie. A Man Called Adam,Rob da bank, E.A.S.E. (Nightmares On Wax), Alfredo, Bent, Chris Coco, Mark Rae (Grand Central), Howie B, Annie Mac. Największe gwiazdy chill out i longue, specjalne drinki na październikowe noce, w wyszukanej scenografii i klimacie śródziemnomorskim – tak najkrócej mozna opisac  cykl imprez „Keep The Moment”, który ruszył w czerwcu, pod patronatem Metaxy.


 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Annie Mac – urodzona w Dublinie didżejka to najpopularniejsza prezenterka BBC Radio 1, której muzyczne audycje mogą konkurować z programami Pete’a Tonga czy Roba Da Bank. Jej czwartkowe programy cieszą się ogromnym  powodzeniem. W programach Annie Mac usłyszeć można różne brzmienia, począwszy od funkowego downtempo po electro, house i drum’n’bass. Funk jest wyznacznikiem stylu Annie Mac – nieodłącznym składnikiem nagrań, które gra i prezentuje w swoich audycjach. Jej eklektyczne podejście do muzyki zyskało jej dużą grupę słuchaczy na całym świecie. Mówi się nawet, że artystka gra wszystko co najlepsze we współczesnej muzyce elektronicznej.


 


Annie Mac usłyszeć można w klubach na całym świecie. Artystka regularnie występuje na imprezach z cyklu The Boutique (ich regularnym gościem jest sam Fatboy Slim), gra na Ibizie czy kultowym festiwalu Exit czy Bestival Roba Da Banka. Obok Annie Mac zagrają polscy wykonawcy: Bert, członek formacji Boogie Mafia, do niedawna rezydent warszawskiego klubu Piekarnia oraz Igor. Za gramofonami stanie także gość za wschodniej granicy – czołowy ukraiński DJ i producent Roman Szpak, oraz rezydent SQ klubu Juniore.


 


Tej ostatnie nocy z cyklu „Keep The Moment” nie zabraknie muzyki, która łączy w sobie to, co najlepsze w tanecznej elektronice z całego świata.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →