KaZantip zaprasza na 25-dniowy festiwal

News

Odbywający się na Ukrainie KaZantip to jeden z największych, najbardziej szalonych i tętniących życiem festiwali na świecie!

KaZantip, znany również po prostu jako ’Z’, to odbywający się co roku festiwal na Krymie na Ukrainie. Trwająca przez niemal 4 tygodnie (sic!) impreza przyciąga ponad 150 tysięcy klubowiczów zwanych 'paradiZers’. Jeśli jesteśmy już przy nietypowych określeniach to bilet wstępu na KaZantip to ’Visa’.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nazwa festiwalu pochodzi od przylądka, w pobliżu którego znajdywał się teren imprezy w latach 1995-1999. W tym czasie KaZantip odbywał się w komorach turbin nieukończonej elektrowni jądrowej niedaleko Shchelkino. Później festiwal został przeniesiony do Vesele, a następnie do krymskiego miesteczka Popovka.

 

 

KaZantip to szaleńcza kilkutygodniowa impreza, trwająca 21 godzin na dobę. Na kilkunastu scenach występuje w sumie podczas trwania całego festiwalu ponad 300 artystów z różnych zakątków świata.

 

Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w 1991 roku, kiedy to Ukraina była jeszcze częścią ZSRR, i ma podobnie długą tradycję jak Loveparade, Burning Man czy też Streetparade.

 

 

KaZantip to bez wątpienia jeden z największych, najbardziej szalonych i tętniących życiem festiwali na świecie. W tym roku impreza wystartuje 31 lipca, a zakończy się 24 sierpnia 2010 roku! To właśnie tu zbierają się dj’e, producenci, architekci, projektanci, filmowcy oraz artyści z całego świata, aby zapomnieć o codzienności i oddać się w pełni szaleńczej imprezie.

 

Wśród gwiazd, które zagrają na KaZantip można wymienić m.in. takich artystów jak: Carl Cox, Ricardo Villalobos, MANDY, Loco Dice, Marco Carola, Oliver Huntemann, Josh Wink, Extrawelt, Guy Gerber, Hybrid, Serge Devant, Andre Galuzzi, Marco Bailey, Kollectiv Turmstrasse, Holgi Star, Stanton Warriors, Meat Katie, Alan Fitzpatrick, Anthony Collins, Dyed Soundorom, Agoria, Pedro, Rhadoo, Raresh, Joel Mull czy też Cari Lekebusch.

 

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad wybraniem na ten festiwal lub po prostu są ciekawi jaka panuje tam atmosfera – przedstawiamy poniżej filmiki z KaZantip.

 

Więcej info: www.kazantip.com

 


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →