Kayzo przedstawia 20-minutowy dokument o swojej karierze

News

Od Europy, przez Azję i Amerykę Północną, aż po występ na Coachelli i zamknięcie festiwalu Ultra Korea. New Breed - film dokumentalny o muzycznej przygodzie Kayzo.

Kayzo i odwołana trasa koncertowa Unleashed

Gdy na świecie słowo koronawirus było jeszcze nieznane, Kayzo wraz ze swoim managementem pracował nad największą w dotychczasowej karierze trasą koncertową – Unleashed. Miało to być doświadczenie inne niż wszystkie, podczas którego muzyka basowa zderza się z rockowym live actem.

Przez półtora miesiąca, między marcem, a czerwcem 2020, Kayzo – przedstawiciel dubstepu i tzw. hard generes i Rook – perkusista Machine Gun Kelly’ego, do spółki z 12th Planet, Barely Alive, Virtual Riot, Epticem, Maraudą czy Wooli na supporcie, mieli odwiedzić 25 amerykańskich miast. A cała trasa była następstwem przełomowego występu na festiwalu Coachella i serii koncertów Unleashed Live, gdzie Kayzo dzielił scenę z tuzami metalu pokroju Of Mice & Men, Papa Roach, Sum41 i Our Last Night.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wywiad Kayzo przed występem na Coachella 2019

Festiwalowe momenty Kayzo

Występ na Coachella w 2019 roku nie był jedynym przełomowym momentem w dotychczasowej karierze. Z filmu dokumentalnego New Breed dowiadujemy się, że podczas festiwalu Ultra Korea w tym samym roku, Kayzo został zapytany o zastąpienie Swedish House Mafii i jednocześnie zamknięcie całego festiwalu co jest nie lada gratką dla każdego DJ-a.

Poznaliśmy wyniki tegorocznego Tomorrowland Top 1000

Rok poprzedzający pandemię to również DJ set Kayzo na festiwalu Lollapalooza w Chicago ze specjalnym gościem, jakim był frontman zespołu Papa Roach.

New Breed: Film dokumentalny o Kayzo

Po latach podróży po całym świecie, setkach występów na największych wydarzeniach, dziesiątkach wydanych singli umacniających pozycję Kayzo na basowej scenie, szalona muzyczna przygoda producenta została złożona w jeden 20-minutowy film dokumentalny, New Breed.

W materiale znajdują się przygotowania do wspomnianej trasy Unleashed, nagrania z festiwali Coachella, EDC Las Vegas, Parookaville, klubów na całym świecie i najważniejszych momentów w jego karierze.

Od Niemiec przez Stany Zjednoczone, Japonię i każdy inny kraj, w którym miałem szczęście grać wszyscy witaliście mnie z otwartymi ramionami i miłością. Ten dokument jest po to, by się Wam wszystkim odwdzięczyć… – czytamy na Instagramie Kayzo.

Obejrzyj New Breed już teraz

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →