Kayzo przedstawia 20-minutowy dokument o swojej karierze

News

Od Europy, przez Azję i Amerykę Północną, aż po występ na Coachelli i zamknięcie festiwalu Ultra Korea. New Breed - film dokumentalny o muzycznej przygodzie Kayzo.

Kayzo i odwołana trasa koncertowa Unleashed

Gdy na świecie słowo koronawirus było jeszcze nieznane, Kayzo wraz ze swoim managementem pracował nad największą w dotychczasowej karierze trasą koncertową – Unleashed. Miało to być doświadczenie inne niż wszystkie, podczas którego muzyka basowa zderza się z rockowym live actem.

Przez półtora miesiąca, między marcem, a czerwcem 2020, Kayzo – przedstawiciel dubstepu i tzw. hard generes i Rook – perkusista Machine Gun Kelly’ego, do spółki z 12th Planet, Barely Alive, Virtual Riot, Epticem, Maraudą czy Wooli na supporcie, mieli odwiedzić 25 amerykańskich miast. A cała trasa była następstwem przełomowego występu na festiwalu Coachella i serii koncertów Unleashed Live, gdzie Kayzo dzielił scenę z tuzami metalu pokroju Of Mice & Men, Papa Roach, Sum41 i Our Last Night.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Wywiad Kayzo przed występem na Coachella 2019

Festiwalowe momenty Kayzo

Występ na Coachella w 2019 roku nie był jedynym przełomowym momentem w dotychczasowej karierze. Z filmu dokumentalnego New Breed dowiadujemy się, że podczas festiwalu Ultra Korea w tym samym roku, Kayzo został zapytany o zastąpienie Swedish House Mafii i jednocześnie zamknięcie całego festiwalu co jest nie lada gratką dla każdego DJ-a.

Poznaliśmy wyniki tegorocznego Tomorrowland Top 1000

Rok poprzedzający pandemię to również DJ set Kayzo na festiwalu Lollapalooza w Chicago ze specjalnym gościem, jakim był frontman zespołu Papa Roach.

New Breed: Film dokumentalny o Kayzo

Po latach podróży po całym świecie, setkach występów na największych wydarzeniach, dziesiątkach wydanych singli umacniających pozycję Kayzo na basowej scenie, szalona muzyczna przygoda producenta została złożona w jeden 20-minutowy film dokumentalny, New Breed.

W materiale znajdują się przygotowania do wspomnianej trasy Unleashed, nagrania z festiwali Coachella, EDC Las Vegas, Parookaville, klubów na całym świecie i najważniejszych momentów w jego karierze.

Od Niemiec przez Stany Zjednoczone, Japonię i każdy inny kraj, w którym miałem szczęście grać wszyscy witaliście mnie z otwartymi ramionami i miłością. Ten dokument jest po to, by się Wam wszystkim odwdzięczyć… – czytamy na Instagramie Kayzo.

Obejrzyj New Breed już teraz

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również