Znakomici goście na nowej EPce Kaytranady

Fot. Materiały promocyjne
News
Kaytranada: nowa EP-ka lada chwila

Na nowej minipłycie, którą wyda Kaytranada, znajdziemy kolaboracje z H.E.R, Thundercatem i Mach-Hommy.

Kaytranada: nowa EP-ka lada chwila

Kaytranada ogłosił wydanie nowej, składającej się z trzech utworów, EP-ki zatytułowanej Intimidated. Wydawnictwo ukaże się w najbliższy piątek, 19 listopada za pośrednictwem RCA Records.

Po sukcesie na rozdaniu Grammy w 2019 roku, kiedy Kaytranada został pierwszym czarnym artystą, który wygrał główną nagrodę w kategorii Best Dance/Electronic Album z płytą BUBBA,  haitańsko-kanadyjski producent muzyczny i DJ nie kryje, że ma apetyt na więcej. Muzyk w poście na Instagramie, podzielił się wiadomością o swoim pierwszym oficjalnym projekcie od czasu BUBBA, pokazując grafikę z okładką nadchodzącej EP-ki oraz zdradzając datę jej wydania i tracklistę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gościnnie na Intimidated pojawili się wokalistka H.E.R., gitarzysta basowy/producent elektroniczny Thundercat oraz undergroundowy raper Mach-Hommy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @kaytranada

Kaytranada aktywny w tym roku

W zeszłym miesiącu Kaytranada opublikował na SoundCloudzie remiks singla H.E.R. Damage oraz kolaborację z Thundercatem w postaci utworu LALALA, który miał pierwotnie trafić na album BUBBA.

W lutym muzyk wydał również singiel Caution, jako część akcji na TikToku, związanej z Black History Month.

W 2022 roku artysta będzie jednym z headlinerów festiwalu Lightning In A Bottle w Kalifornii i wystąpi na nowym festiwalu w Nowym Orleanie poświęconym czarnej muzyce – Noir Fever.

KAYTRANADA – LALALA ft. Thundercat

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →