Kavinsky dzieli się pierwszym nowym utworem od 8 lat

News
Kavinsky prezentuje "Renegade" - pierwszy nowy utwór od 8 lat

Jak zapowiedział, tak zrobił. Kavinsky podzielił się pierwszym singlem z nadchodzącego, pierwszego od 8 lat albumu. Posłuchajcie Renegade.

Kavisky z pierwszą zapowiedzią nowego albumu

Miesiąc temu pisaliśmy o tym, że francuski producent, DJ i aktor Kavinsky szykuje się do wydania nowego albumu. W piątek ukazał się pierwszy singiel zwiastujący wydawnictwo, zatytułowany Renegade. To pierwsza nowość od Kavinsky’ego od czasu wydania krążka OutRun w 2013 roku.

Przeczytaj: Kavinsky wraca do gry i zapowiada nowy album. Tylko tym razem na serio

W premierowym utworze wokalnie udzielił się Cautious Clay. Kavinsky przy produkcji Renegade współpracował z Victorem le Masne i Gaspardem Augé z Justice w Motorbass Studio w Paryżu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Utwór trafi na nadchodzący drugi album Kavinsky’egoReborn, którego data premiery nie jest jeszcze znana.

Kavinsky – Renegade (Official video) ft. Cautious Clay


Muzyczna kariera Kavinsky’ego rozpoczęła się w 2005 roku. Wcześniej artysta przez wiele lat zajmował się aktorstwem. Jego pierwszy singiel Testarossa Autodrive, który był inspirowany modelem Testarossa Ferrari, zapewnił mu kontrakt z wytwórnią Record Makers.

Kavinsky zdobył  największą popularność za sprawą utworu Nightcall z 2010 roku, wyprodukowanego we współpracy z połową duetu Daft Punk, Guy-Manuel de Homem-Christo. Kawałek rok później został wykorzystany w ścieżce dźwiękowej do filmu Drive z Ryanem Goslingiem w roli głównej.

Kavinsky – Nightcall

Utwór pojawił się na debiutanckim długogrającym albumie Francuza – OutRun, który zamyka dotychczasową dyskografię muzyka, co już niebawem powinno się zmienić.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →