kATeRing – nowy cykl imprez tuż, tuż

369
Eventpromo

Lubicie klimaty rodem z berlińskiego Katerblau? Z tą myślą ATR Kollektiv powołał cykl kATeRing. Już niedługo w Polsce wystąpi Peter Schumann.

kATeRing – nowa twarz ATR Kollektiv

ATR Kollektiv szykuje dla Was coś zupełnie świeżego. Wielkimi krokami nadciąga nowy cykl imprez o nazwie kATeRing. Ekipa odpowiedzialna m.in. za pokochany przez imprezowiczów w całej Polsce cykl Garden of God czy wakacyjny rave w Puszczy Noteckiej Agregatik, przez zimowe miesiące pracowała nad czymś ekstra. Tym razem pasjonaci brzmień z gatunku melodic house, melodic techno i afro-house’u zdecydowali się przenieść uczestników nadchodzących imprez w magiczny świat przywołujący na myśl takie festiwale jak Garbicz, Fusion Festival czy berlińskie kluby Katerblau i Ritter Butzke.  W tym celu autorzy zamieszania nawiązali bezpośrednią współpracę z agencjami i wytwórniami odpowiedzialnymi za imprezy i artystów związanymi z tymi miejscówkami.

Peter Schumann – Garbicz Festival 2017

DJ’e z KaterBlau w Poznaniu

Podczas inauguracyjnej odsłony kATeRing, twórcy cyklu zaserwują danie główne w osobie wieloletniego klubowego wyjadacza jakim jest Peter Schumann. Booker i rezydent berlińskiego klubu KaterBlau wydawał m.in. w legendarnym Bar25, Katermukke czy Moodmusic. Na przystawkę zagra wrocławska księżniczka Senthia z ekipy Heartbeats. Jak na porządny kATeRing przystało, nie obędzie się bez deseru podanego przez gospodarzy cyklu, czyli Sassafras Tree (Lewa & Mitch). Impreza nie skupia się jednak tylko na wolniejszych, melodyjnych odmianach elektroniki. Przez noc usłyszymy też mocniejsze podejście do techno. Odpowiedzialni za to będą Szmer oraz poznański ustrój rządzący Technokracja w osobach  No_contacta i Impakta.

Peter Schumann @ Garbicz Festival 2019

ATR Kollektiv przyzwyczaiło już swoich miłośników do nietuzinkowego aranżowania wnętrz miejsc, w których organizują swoje imprezy. Tym razem także nie zamierzają nikogo zawieść na tym polu. KATeRing będzie charakteryzować się niezwykle klimatycznymi konstrukcjami zbudowanymi z drewna, podkreślonymi grą świateł abażurowych lamp czy dywanów. Za drewniane dekoracje odpowiadać będzie ekipa Kwaśne taśmy. Ich dzieła mogliśmy podziwiać m.in. na Sun/Day na Audioriver Festival, a także na Fort Fest, Fest Festival, Agregatik czy Underworld.

kATeRing – pierwszy posiłek

Pierwsza impreza odbędzie się 21 lutego w poznańskim Schronie. Start – 24:00.