Karol XVII & MB Valence – You Are Way Too Young EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2012/11/09
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:
Wydana latem EP-ka 'Deepandable’ zapowiadała zmiany i chęć wprowadzania nowych brzmień do muzyki duetu Karol XVII & MB Valence. Byłem ciekaw jaki będzie kolejny krok i być może dzięki ’You Are Way Too Young EP’ plan dalszego odświeżenia wizerunku rzeszowskiego kolektywu przestanie być tajemnicą.
Tym razem release zawiera tylko 2 utwory, w dodatku skrajnie różne. Mamy tu do czynienia zarówno z lekką w odbiorze muzyką taneczną, jak i tą doskonale wpisującą się w undergroundowe środowisko house’u. W przypadku 'You Are Way Too Young EP’ zdecydowanie lepiej wypada ten drugi klimat – ’The Speech’ nie pozwala przejść obok siebie obojętnie! Ten przestrzenny, mocny, bezkompromisowy a nawet acidowy numer może wpaść w ucho nie tylko fanom mrocznego house’u, ale również zwolnionego techno!
Na tle tak umiejętnie zbudowanej atmosfery, druga propozycja – ’Never Stroke A Burning Dog’ – przestaje robić wrażenie. Niby trudno się do czegoś przyczepić, bo w założeniu track miał być prosty i porywać nogi do tańca, jednak to ’The Speech’ jest tu główną gwiazdą i do niego chce się wracać.
Tekst: Daniel Czarnecki


Karol XVII & MB Valence – You Are Way Too Young EP [Loco Records] by Karol XVII & MB Valence

Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

01. Never Stroke A Burning Dog
02. The Speech

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →