Karol XVII & MB Valence – Dark Room Hotel EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2012/01/09
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:
Trzymanie się własnego stylu w dobie szybko zmieniających się trendów w muzyce klubowej niewątpliwie jest sztuką. Moda na zabawowy slow motion house i disco, która w ciągu ostatniego roku wywarła znaczący wpływ na wygląd sceny deep house, zdaje się omijać Loco Records. Każdy kolejny release wytwórni pasuje do budowanego od kilku lat wizerunku.
Ku uciesze zagorzałych fanów, wszystko wskazuje na to, iż styl Loco nie zmieni się w ciągu najbliższych miesięcy. Któż mógłby zapowiedzieć zmiany jeśli nie sami właściciele wytwórni, tymczasem 'Dark Room Hotel EP’ posiada klasyczny loco-feeling.
Wiadomo już jakich brzmień należy się spodziewać. Pozostaje jeszcze rozwiązać zagadkę tytułu EP-ki, gdyż ciemny pokój hotelowy jest dość intrygujący i pobudza wyobraźnię. Sądząc po niepokojących akordach w 'Lost’, miejsce to jest opustoszałe i obskórne, mogłoby stanowić doskonałą scenerię do nakręcenia horroru. Rozpatrując utwór od strony muzycznej, słyszymy charakterystyczne dla duetu Karol XVII & MB Valence rozwiązania produkcyjne.
’10 Minutes Left’ również bez większego namysłu wrzucamy do szufladki z napisem 'Karol XVII & MB Valence’. Okazuje sie, że wspomniany hotel wcale nie jest taki przerażający, jak mogło się na początku wydawać. Cieplejszy deep house’owy vibe z pewnością znajdzie swoje miejsce w warm-up’owych miksach.
Rzeszowski duet po raz kolejny nie zawiódł swoich fanów, dla których klasyczne brzmienie będzie atutem. Słuchaczom fascynującym się nowymi trendami, EP-ka ta może wydać się surowa i nudna. Jednak klimatu z pewnością odmówić jej nie można.


Karol XVII & MB Valence – Dark Room Hotel EP by Loco Records

Tracklista

01. Lost

02. 10 Minutes Left

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →