Startuje Karma Bookings – profesjonalna agencja DJ-ów

News

Nowa warszawska agencja reprezentująca DJ-ów i artystów właśnie rozpoczyna działalność. O swojej misji opowiedzieli nam Maciek i Asia - założyciele Karma Bookings.

Profesjonalna agencja reprezentująca DJ-ów i artystów grających live to wciąż rzadkość w naszym kraju, dlatego kibicujemy każdej nowej inicjatywie tego typu. Startująca właśnie Karma Bookings została powołana do życia przez Maćka i Asię – parę warszawskich weteranów klubowych.
– Pomysł na stworzenie grupy wspierających się wzajemnie artystów pojawił się w naszych głowach już dawno temu. Maciek (AKME – przyp. red.) bardzo często odczuwał na własnej skórze brak wsparcia i pomocy, zwłaszcza w momencie nadmiernej ilości bookingów i wyjazdów z nimi związanych – mówi Joanna Kochańska, wspołzałożycielka Karma Bookings. – Kwestie finansowe, logistyczne, kalendarzowe częstokroć po kilka, kilkanaście razy w miesiącu, to dużo jak na głowę pochłoniętego muzyką człowieka – dodaje.

AKME – współtwórca Karma Bookings
Obecnie w szeregach agencji są AKME, Anja Kraft, Dante Deets, Erdal Mauff, KASP, Komix, Mia Twin, Pitti Schmitti, Sovinsky, Tika Milano oraz Truant. Na nasze pytanie o możliwość dołączenia do Karma Bookings, założyciele zgodnie odpowiadają – dopiero rozwijamy skrzydła w temacie agencji, ale jesteśmy otwarci na nowych członkow rodziny. Skontaktować można się z nami poprzez mail [email protected], a wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na karmabookings.pl.
Więcej informacji:
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →