Karin Park wystąpi w Warszawie i Poznaniu – BILETY!

Wydarzenie

Szwedzka wokalistka, aktorka i modelka Karin Park powraca do Polski na dwa koncerty: 16.10 w warszawskim klubie 1500m2 i 17.10 w poznańskim Spocie! Bilety są już dostępne na Muno.pl oraz Biletomat.pl.

Karin Park choć od lat święci triumfy w rodzinnym kraju, na międzynarodowe wody wypłynęła dopiero dzięki wydanemu w zeszłym roku albumowi „Highwire Poetry„. Jej głos i muzykę można skojarzyć z twórczością Fever Ray, The Knife a także z Depeche Mode.

Karin, która na żywo występuje w towarzystwie brata, zachwyca pełnym ekspresji głosem. Ma koncie ma cztery albumy, trasę koncertową z legendarnym Gary Numanem i nominacje do norweskiej nagrody Grammy, zaś jej numer  „Superworldunknown” został nominowany przez norweski magazyn „Spirit” do nagrody dla najlepszej piosenki wszech czasów. W tym roku Maya Jane Coles zaprosiła Karin Park na swoją płytę, czego efektem jest znakomity singiel „Everything”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Najnowszy krążek Szwedki „Highwire Poetry”, który niedawno ukazał się także w Polsce, powstał pod okiem doskonałego producenta Christoffera Berga – znanego ze współpracy z The Knife, Fever Ray oraz z Depeche Mode. Album to niezwykle efektowny zwrot w stronę tradycji i współczesnego electro-popu

 

Źródło: materiały prasowe

Karin Park da w październiku dwa koncerty w Polsce – 16.10 w 1500m2 w Warszawie oraz dzień później w SPOT. w Poznaniu. Bilety na oba koncerty możecie zamawiać za pośrednictwem stron Muno.pl oraz Biletomat.pl.

UWAGA: w sprzedaży mamy również pakiet VIP, który obejmuje bilet na koncert oraz album „Highwire Poetry”.

16.10.2013 | KARIN PARK – KONCERT | 1500M2 | WARSZAWA


17.10.2013 | KARIN PARK – KONCERT | SPOT. | POZNAŃ


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →