KARI i Max Cooper w jeden wieczór w poznańskich Oczach – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Bardzo ciekawie zapowiada się najbliższa sobota w poznańskim klubie Oczy. O godzinie 20:00 odbędzie się koncert Kari, a zaraz po nim impreza z Maxem Cooperem w roli głównej.

KARI to producentka i kompozytorka, uchodząca za objawienie i nadzieję polskiej sceny alternatywnej. Po dwóch latach od sukcesu debiutanckiej płyty „Daddy Says I’m Special”, którą wydała jako Kari Amirian, powróciła z albumem „Wounds And Bruises”. KARI stawiana jest w jednym szeregu z artystkami takimi jak Bat For Lashes, Lykke Li, Stina Nordenstam czy Fever Ray.
Max Cooper określany jest mianem jednego z najciekawszych artystów sceny elektronicznej nowego pokolenia. Oprócz sporej ilości własnych nagrań, ma na koncie remiksy dla takich artystów jak Agoria, Dominik Eulberg, Extrawelt, Pig&Dan oraz Sasha. Rok temu Max wydał świetny debiutancki album „Human”, a kilka dni temu zaprezentował swój Essential Mix dla BBC Radio 1.
W najbliższą sobotę, 7 marca KARI oraz Max Cooper będą gwiazdami wieczoru w poznańskim klubie Oczy. Koncert KARI rozpocznie się o godzinie 20:00, a impreza z Maxem Cooperem o 23:00. Bilety na oba wydarzenia możecie zakupić za pośrednictwem serwisu Biletomat.pl.


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →