Kari Amirian i Sorry Boys na FreeFormFestival – BILETY!

Wydarzenie

Poznaliśmy nazwiska pierwszych polskich artystów, którzy zagrają na tegorocznym FreeFormFestival w Warszawie. Są nimi Kari Amirian i Sorry Boys!

W tym roku na wszystkich uczestników FreeFormFestival oprócz gwiazd z najwyższej półki, czeka również wyjątkowa strefa FFFashion, w której znajdą się pop up store’y polskich projektantów, stoiska z muzycznymi wydawnictwami niezależnymi oraz design store’y z akcesoriami modowymi oraz muzycznymi. Niewątpliwie dodatkową atrakcją będzie zlot Zlot Food Carów, czyli posiadaczy samochodów co jeżdżą, pachną i zwalają z nóg swoim smakiem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Poznaliśmy właśnie nazwiska polskich gwiazd, które wystąpią na festiwalu. Pierwszą z nich jest młoda wokalistka, kompozytorka i producentka, uznana przez dziennikarzy i słuchaczy jednym z najciekawszych debiutów 2011 roku. Mowa tu oczywiście o Kari Amirian. Wraz ze swoim zespołem złożonym z młodych multiinstrumentalistów artystka w dojrzały, oryginalny sposób łączy elementy indi-popu, muzyki akustycznej i eksperymentalnej.

Drugą potwierdzoną gwiazdą jest warszawski zespół Sorry Boys, który zadebiutował w 2010 roku albumem Hard Working Classes. Wcześniej jednak grupa została wyłoniona przez brytyjskiego organizatora jako polski reprezentant na GBOB 2008, w którym wzięli udział muzycy z 30 krajów świata. Sorry Boys zdobyli statuetkę Best New Band Poland. W 2009 rroku decyzją kapituły PAM London, zespół otrzymał nagrodę Największa Nadzieja 2009 w ramach PAM London Awards.

Bilety na FreeFormFestival możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!

12-13.10 – FreeFormFestival

Miejsce Soho Factory – Warszawa

Program FreeFormFestival 2012

Piątek, 12 października

Leftfield live
The Bloody Beetroots  dj set
Delphic  live
Toddla T Sound feat. Shola Ama, Serocee & MC DRS live
XXXY  dj set
Schlachthofbronx  dj set

Sobota, 13 października

Digitalism live
Little Boots live
Jazzanova  live
Iamamiwhoami  live
Brodinski & Gesaffelstein back2back
A.G. Trio live
Ewan Pearson dj set
Doc Daneeka & Benjamin Damage  dj set back2back

Źródło: materiały promo

 


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →