Kamp! w grudniu zagra w poznańskiej Tamie

Eventpromo
Kamp! Live

Kamp! powraca do Poznania po ostatniej trasie koncertowej. Tym razem trio zagra swój materiał w nowej odsłonie. Zespół powraca do korzeni, by zagrać w formule full live actów.

Reklama

Kamp! powraca

Kamp! to polskie trio z Łodzi. Artyści w swojej muzyce wykorzystują wpływy synth popu, nowej fali lat 80., a nawet francuskiego house’u. Efektem ich pracy są trzy energiczne albumy. Ostatni z nich – Dare, ukazał się we wrześniu 2018 roku.

W ostatnim czasie, by nadać muzyce świeżości i nowej energii, artyści zdecydowali się na pewne zmiany. Kamp! postawił na nowy sposób grania i już 15 grudnia w poznańskiej Tamie będziemy mogli usłyszeć chłopaków w wersji full live actów.

Kamp!

Kamp! – nowy materiał

Muzycy w rozmowie z Muno zdradzili, że „będą strzelać nowościami jak z karabinu„. Ogłosili też, że wydadzą nowy materiał i faktycznie dotrzymali słowa. Album Kamp! Live ukazał się 22 października i zawiera materiał nagrany podczas ich koncertu na Fest Festivalu 2019. Składa się na niego 10 kawałków. 9 z nich to zupełnie nowe, wcześniej niepublikowane utwory.

Nowy Kamp! to muzyka energiczna i prawdziwie taneczna.

Kamp! Live – zobaczcie materiał z koncertu na Fest Festival 2019

Kamp! w Tamie, 15 grudnia, Poznań – bilety

W ramach trasy promującej nowe wydawnictwo, 15 grudnia zespół Kamp! zawita do poznańskiego klubu Tama. Bilety są już w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Trio cieszy się ogromną popularnością wśród Poznaniaków, bo I pula została już wyprzedana. Dlatego nie zwlekajcie z zakupem!

Kamp!, 15 grudnia, Tama

II Pula – 49 zł

III Pula -59 zł

Kamp! Live

Polub muno.pl na Facebooku:

Kamp! Live - Tama, Poznań | 15.12.2019

Biletomat.pl
od 49 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.