Pierwszy singiel z nowej płyty Kamp! – POSŁUCHAJ

Wydarzenie

Kamp! kończą pracę nad nowym albumem, którego premiera planowana jest jeszcze w tym roku. W sieci właśnie pojawił się pierwszy kawałek z płyty. Zespół wyruszaja też w trasę koncertową.

Wydana latem 2014 roku „Baltimore EP” była powrotem do krótkich form, od których zaczęła się wydawnicza działalność Kamp!. Materiał nagrany w Madrycie i wydany nakładem Cascine Records został ciepło przyjęty zarówno na zachodzie jak i na polskim rynku. Jednak jak dobry by nie był, każdy kolejny singiel czy utwór Kamp! – czego świadomi byli również muzycy – nie zastąpi kolejnego longplaya.
Tomek, Michał i Radek pracują nad drugą płytą od początku roku. Działalność studyjna została poprzedzona świadomym oderwaniem się od social mediów, wywiadów czy koncertowania. Muzycy zapowiadają, że nowy materiał będzie zaskakujący, bezkompromisowy i wart dyskusji.
AKTUALIZACJA 2.10.2015
Do sieci trafił pierwszy singiel z nowej płyty – „No Need To Be Kind”. Posłuchajcie!
Premiera krążka daje też pretekst nowej, ogólnopolskiej trasie koncertowej – w ramach trzeciej edycji Brennnessel on Tour, gdzie Kamp! towarzyszyć będzie zespół Oxford Drama.

KAMP! – Brennnessel on Tour 2015

24.10 Obiekt, Zielona Góra
05.11 MCK, Bydgoszcz
06.11 Hormon, Szczecin
08.11 RCK, Kołobrzeg
10.11 GLOW, Łódź
12.11 Zmiana Klimatu, Białystok
13.11 Olsztyn, Andergrant
14.11 Gdańsk. Teatr Szekspirowski
21.11 Konin, DK Oskard
22.11 Katowice, Hipnoza
26.11 Lublin, Dom Kultury
28.11 Warszawa, Palladium

Źródło: materiały Go Ahead
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →